WORTH partnerystės programos paraiškų priėmimas

WORTH partnerystės programos paraiškos priimamos iki 2019 m. spalio 31 d. Atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką.
WORTH partnerystės programa skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), kurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus.
Daugiau informacijos apie WORTH partnerystės programą rasite tinklalapyje www.worthproject.eu.

Prieš kurį laiką Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, kartu su Lietuvos dizaino forumu organizavo praktines dirbtuves „Tarptautinė WORTH partnerystės programa kūrybiškiems verslams: susitikimas su programos ekspertais“, kurių metu vyko Davido Parrisho (Jungtinė Karalystė) tiesioginė transliacija „Verslumas kūrybos versle“.

Davidas Parrishas yra tarptautinių kūrybinių industrijų lektorius, konsultantas, treneris ir leidinių bei knygų autorius, kurie buvo išversti į kelias kalbas, įskaitant ir lietuvių kalbą. Davido Parrisho e-knygą „Marškinėliai ir kostiumai: kūrybinio verslo vadovas” galite atsisiųsti tinklalapyje: https://www.davidparrish.com/books/t-shirts-suits/free-ebook/.

WORTH partnerystės programos  pristatyme Davidas Parrishas taip pat buvo vienas iš pranešėjų, o jo pranešimą galima peržiūrėti https://www.davidparrish.com/creative-business-speech-in-spain-video/

Šis vaizdo įrašas gali būti naudingas visiems, dirbantiems kūrybinėse ir kultūrinėse srityse. Pranešime anglų kalba aptariamos temos:

– kūrybinių verslo modelių iš viso pasaulio pavyzdžiai;

– sėkmės strategijos naudojant techniką, kurią pranešėjas taikė savo įmonėje ir dirbdamas su tarptautiniais klientais;

– pagrindiniai verslo iššūkiai ir kaip juos įveikti;

– kaip verslininkai gali sukurti savo verslo formulę;

– kaip „užsidirbti pinigų miegant“… licencijuojant kūrybinių industrijų intelektinę nuosavybę;

– dalijimosi ekonomika;

– investicinio kapitalo pritraukimas naudojant minios finansavimą;

– „Freemium“ verslo modelis;

– kaip kūrybinių industrijų verslininkai gali būti kūrybingi pasirenkant tinkamus verslo modelius savo tikslų pasiekimui.