Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.
Kaip tai veikia? Pasiūlymus galite filtruoti įvairiais pjūviais. Tiesiog įveskite tam tikrą raktinį žodį į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą ir sistema automatiškai pateiks jūsų užklausą labiausiai atitinkančius verslo pasiūlymus. Norėdami gauti įmonės, kurios pasiūlymas jus sudomino, kontaktus, atsidarę pasiūlymą, spauskite mygtuką „Request more information“ ir užpildykite užklausos formą anglų kalba. Mes susisieksime su partneriais užsienyje, siekdami gauti jus dominančios įmonės kontaktus.

Duomenų bazės naudojimosi instrukcija

Pasiūlymų prenumerata

Norėdami patalpinti savo įmonės pasiūlymą į verslo bendradarbiavimo duomenų bazę, turite užpildyti įmonės anketą ir ją persiųsti anketoje nurodytais kontaktais.
Svarbu: tik kokybiškai užpildytos ir patikrintos anketos bus talpinamos duomenų bazėje, todėl pirmiausia rekomenduojame susisiekti su tinklo darbuotojais ir aptarti anketos pildymo ir turinio detales.