Bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazė

Bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazė  – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę rasti verslo, technologijų perdavimo bei mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) partnerių daugiau nei 40-yje šalių. Enterprise Europe Network (EEN) duomenų bazėje skelbiami tūkstančiai pasiūlymų, kurie yra reguliariai atnaujinami.

Kaip tai veikia?

–       Ieškokite bendradarbiavimo partnerių pagal jums aktualius kriterijus ar raktinius žodžius. Tiesiog įveskite tam tikrą raktinį žodį (anglų kalba) į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą ir sistema automatiškai pateiks jūsų užklausą labiausiai atitinkančius pasiūlymus.

–       Norėdami gauti konkrečios įmonės, kurios pasiūlymas jus sudomino, kontaktus, atsiųskite jus dominančio pasiūlymo numerį, savo įmonės trumpą pristatymą (anglų kalba) bei nurodykite kontaktinį asmenį arčiausiai jūsų esančiam EEN tinklo atstovui.

–      Jeigu jūsų įmonės pristatymas sudomins pasiūlymą paskelbusią užsienio įmonę, EEN ekspertai susisieks su jumis ir perduos kontaktus, kuriais galėsite susiekti tiesiogiai ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

–        Maloniai prašome informuoti užsienio įmonės kontaktus pateikusį EEN ekspertą, jeigu iškyla problemų arba pavyksta pradėti bendradarbiavimą su užsienio įmone.

Jei pageidaujate paskelbti savo įmonės pasiūlymą ar užklausą bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazėje, prašome susisiekti su EEN atstovais Lietuvoje.

  • Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į:

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Kamila Lubytė, tel. +370 618 39095, el. paštu: kamila.lubyte@cci.lt)

  • Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmones prašome kreiptis į:

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Irma Taparauskienė, tel. +370 602 92901, el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt)

  • Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmones prašome kreiptis į:

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Viktorija Voroneckaitė, +370 46  39 08 60, el. paštu: een@kcci.lt)

  • Dėl technologinio ir MTEPI bendradarbiavimo pasiūlymų bei jų skelbimo, prašome kreiptis į:

Lietuvos inovacijų centrą (Deividas Zubrickis, +370 608 67353, el.paštu: d.zubrickis@lic.lt)