Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai pasiūlymų, jie reguliariai atnaujinami.
Kaip tai veikia? Pasiūlymus galite filtruoti įvairiais pjūviais. Tiesiog įveskite tam tikrą raktinį žodį į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą ir sistema automatiškai pateiks jūsų užklausą labiausiai atitinkančius verslo pasiūlymus.

Norėdami gauti konkrečios įmonės, kurios pasiūlymas jus sudomino, kontaktus, ar pageidaudami patalpinti savo įmonės pasiūlymą į sistemą, prašome susisiekti su EEN tinklo atstovais Lietuvoje.

  • Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į:

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Beatričė Ozgirdaitė, tel. +370 618 39095, el. paštu: beatrice.ozgirdaite@cci.lt)

  • Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmones įmones prašome kreiptis į:

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Irma Taparauskienė, tel. +370 602 92901, el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt)

  • Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmones prašome kreiptis į:

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Urtė Darulytė, +370 46  39 08 60, el. paštu: een@kcci.lt)

  • Dėl susidomėjimo paskelbtais technologinio bendradarbiavimo pasiūlymais ar pageidaujat paskelbti šio tipo savo įmonės anketą, prašome kreiptis į:

Lietuvos inovacijų centrą (Alfred Šostko, +370 601 83505, el.paštu: a.sostko@lic.lt)