Tarptautiniai renginiai

2020 spalio

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „TORINO FASHIONMATCH 2020“

2020-10-05 - 2020-10-08, 00:00

Spalio 5-8 dienomis Enterprise Europe Network partneriai Italijoje kviečia į tarptautinį, virtualų tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį „TORINO FASHIONMATCH 2020“.

Renginys skirtas tekstilės ir mados sektoriaus atstovams: mados dizaineriams/stilistams, drabužių ir madingų aksesuarų prekių ženklams, tekstilės ir aksesuarų gamybos įmonėms, pardavimo agentams, mažmenininkams ir  mados parduotuvėms, elektroninės komercijos platformoms, viešųjų ryšių kompanijoms, rinkodaros ir verslo konsultantams, pirkėjams, ieškantiems partnerių užsienyje, taip pat  universitetams ir  MTEP  įstaigoms, ieškančioms  galimybių dalyvauti bendruose projektuose, bei norintiems pasidalinti žiniomis, idėjomis bei tekstilės sektoriaus naujovėmis.

TORINO FASHIONMATCH – jau penktus metus sėkmingai organizuojamas  renginys, vykstantis Turino (Italija) mados savaitės metu (spalio 3-9 dienomis). Renginio dalyviai taip pat turės galimybę nuotoliniu būdu dalyvauti įvairiuose seminaruose (https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/page-3801) bei stebėti mados pristatymus (https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/page-3101).

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/  Nepamirškite užpildyti skiltį „Marketplace“ – tai padidins Jūsų matomumą kitų dalyvių atžvilgiu!

Registruotis galite iki rugsėjo 30 d.

 

Iškilus klausimams, rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite tel. +370 633 74431

Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys Paryžiuje „FOOD PARIS 2020“

2020-10-19 - 2020-10-22, 00:00

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame, tarptautiniame, nuotoliniame arba fiziniame verslo kontaktų renginyje „Food Paris 2020“, kuris vyks 2020 m. spalio 19-22 dienomis Prancūzijoje.

Šis renginys yra puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų (distributorių, didmenininkų, mažmenininkų ir kt.).

Tinkami sektoriai:

 • Gėrimai;
 • Duona ir kiti kepiniai;
 • Pagardai, prieskoniai;
 • Sausainiai, užkandžiai, saldainiai, uogienės, vaisių desertai;
 • Vaisių ir daržovių gaminiai;
 • Pieno produktai;
 • Mėsos ir paukštienos produktai.

Kaip dalyvauti?

 1. Užsiregistruokite dalyvavimui renginyje iki spalio 5 d. adresu https://b2bfoodparis2020.converve.io/ bei užpildykite savo įmonės profilį.
 2. Užsiregistravę galėsite matyti  pirkėjų sąrašą ir galėsite kviesti į susitikimus Jus dominančias įmones.

*Tiekėjo susitikimas su Tiekėju yra nemokamas.

*Tiekėjo susitikimas su Pirkėju kainuoja 100 Eur už 1 susitikimą.

 1. Spalio 19-22 d. gausite galutinį susitikimų grafiką ir galėsite dalyvauti virtualiame arba

          fiziniame (galėsite pasirinkti) susitikime Paryžiuje. Vieno susitikimo trukmė – 45 min.

Jei esate PIRKĖJAS (importuotojas, distributorius, didmenininkas ar mažmenininkas), renginio organizatoriai  (Business France ir Enterprise Europe Network France) gali Jums padėti surasti tiekėjus bei  pasiūlyti VIP PAKETĄ pagal Jūsų poreikius (iš anksto suderinta programa, privatus transportas, privatus  susitikimų kambarys ir t.t.)

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Iškilus klausimams, kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Ingrida Braziūnienė, el. paštas ingrida.braziuniene@chamber.lt, tel. 8633 74431

Daugiau informacijos (anglų kalba):

Business Meetings Food Paris 2020-EEN_Fournisseurs-En

Business Meetings Food Paris 2020-EEN_Acheteurs-En

2020 lapkričio

Tarptautinė skaitmeninė paroda ir virtualus verslo kontaktų renginys energetikos sektoriui EIF 2020

2020-11-04 - 2020-11-06, Visos dienos renginys

Šis renginys – tai puiki galimybė energetikos sektoriaus įmonėms, įstaigos ir organizacijoms surasti verslo ir technologijų vystymo partnerių, partnerių bendriems mokslinių tyrimų projektams ar ieškant investicijų pasaulio mastu. Renginio metu numatyti virtualūs verslo susitikimai, į kuriuos registruotis kviečiamos didelės korporacijos, MVĮ, mokslinių tyrimų įstaigos, valstybinės ir privačios organizacijos, asociacijos ir start-up‘ai.

VIRTUALUS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYS „Subcontractor Connect 2020“

2020-11-10 - 2020-11-13, 00:00

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos įmones į kasmetinį, tarptautinį, verslo kontaktų renginį „Subcontractor Connect 2020“, skirtą automobilių pramonės,  įskaitant autobusus ir sunkvežimius, statybos ir kitų įrenginių bei komponentų tiekėjams ir pirkėjams. Renginys, daugelį metų vykęs Jončiopinge (Švedija), tarptautinės parodos „Elmia Subcontractor“ metu, šiemet dėl Covid–19 perkeliamas į virtualią erdvę ir  vyks 2020 m. lapkričio 10-13 d.

Subcontractor Connect 2020“ – puiki  susitikimų vieta pirkėjams, MTEP atstovams ir tiekėjams iš visos Europos. Per trumpus (25 min.), efektyvius ir individualiai pritaikytus nuotolinius  verslo susitikimus  turite galimybę sukurti pagrindą vertingiems verslo sandoriams.

Kontaktų renginyje Jūs galite dalyvauti kaip pirkėjas ir pateikti vieną ar kelias užklausas dėl reikiamų detalių, komponentų ar įrenginių pirkimo.

Kontaktų renginyje Jūs galite dalyvauti kaip tiekėjas ir pateikti vieną ar kelis įrenginių gamybos ar tiekimo pasiūlymus.

Dalyviai. Pastaraisiais metais kaip pirkėjai parodoje dalyvavo tokios įmonės kaip „Volvo Cars“, „Scania“, „CERN“, „Trelleborg Industrial Solutions“, „Toyota Material Handling Manufacturing“, „Fläkt Woods“, „SKF“, buvo surengta 250 susitikimų tarp 135 įmonių.  Praktika rodo, jog pusė šių susitikimų peraugo į tolimesnes verslo derybas.

SVARBIOS DATOS:

Registracija: iki lapkričio 13 d.

Įmonių susitikimai: lapkričio 10-13 d.

DALYVIO MOKESTIS:

Pirkėjams ir  R&D institucijoms – nemokamai

 Tiekėjams, turintiems stendą Elmia Subcontractor parodoje 2020 arba 2021 m. – nemokamai

Tiekėjams, neturintiems stendo parodoje – SEK 3000 (288 Eur) +25% PVM Švedijoje registruotoms įmonėms.

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija: https://subcontractorconnect2020.elmia.b2match.io/

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškius papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. 8633 74431

2020 gruodžio

Tarptautinis virtualus verslo kontaktų renginys GREEN DAYS 2020 - POLLUTEC

2020-12-01 - 2020-12-04, 00:00
Eurexpo Lyon, Boulevard de l'Europe, 69680 Chassieu Lyon, France

Kviečiame aplinkos, energetikos ir žiedinės ekonomikos sektorių įmones dalyvauti Enterprise Europe Network partnerių organizuojamame tarptautiniame virtualiame verslo kontaktų renginyje GREEN DAYS 2020 – POLLUTEC, kuris vyks 2020 gruodžio 1-4 d.

POLLUTEC (https://www.pollutec.com/) yra didžiausia tarptautinė aplinkos ir energetikos įrangos, technologijų ir susijusių paslaugų paroda, vykstanti Lione, Prancūzijoje. Parodos metu vyks verslo kontaktų renginys GREEN DAYS 2020. Renginio metu numatyti ir virtualūs verslo susitikimai, į kuriuos registruotis kviečiamos MVĮ, įmonių grupės, tyrimų centrai, agentai, platintojai, finansavimo įmonės, parodos dalyviai ir lankytojai.

Paroda skirta šiems sektoriams:

 • Atliekų tvarkymas
 • Vandens išteklių valdymas
 • Energija ir energijos efektyvumas
 • Užterštos vietovės ir dirvožemis
 • Tvarus miestas
 • Oro kokybė, kvapai, triukšmas
 • Institucijos, ministerijos ir valstybinės agentūros bei mokymo įstaigos
 • Jūra ir pakrantė

 

Renginio programa:

Gruodžio 1       KONFERENCIJA: INFODAY H2020 (konferencija vyks prancūzų kalba tik užsiregistravusiems dalyviams)

Gruodžio 2       PATVIRTINTI B2B ir EKSPERTŲ SUSITIKIMAI

Gruodžio 3       PATVIRTINTI B2B ir EKSPERTŲ SUSITIKIMAI

Gruodžio 4       KLASTERIŲ SUSITIKIMAI (skirta tik klasteriams)

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra NEMOKAMAS, bet būtina išankstinė registracija.

Registracija: https://green-days-pollutec-2020.b2match.io/

 

Svarbios datos:

Dalyvių registracija vykdoma iki lapkričio 13 d. 

Susitikimai derinami nuo lapkričio 5 iki lapkričio 15 d.

Susitikimų grafiko patvirtinimas lapkričio 24 d.

Virtualūs b2b susitikimai gruodžio 2-3 d.

Kalba: Anglų

Vieta: Place des Lumières, EUREXPO Lionas, Prancūzija ir/arba virtuali platforma

 

Renginio organizatoriai:

Enterprise Europe Network konsorciumas „Auvergne-Rhône-Alpes“ (Auvergne-Rhône-Alpes regiono prekybos ir pramonės rūmai (koordinatorius) ir Auvergne-Rhône-Alpes Entreprises) kartu su partneriais iš kitų šalių, Lietuvoje – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

Daugiau informacijos (anglų kalba) čia.

Jei turite klausimų, susisiekite su VPPAR Eksporto plėtros vadove Deimante Vilčinskaite, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616  79552.

 

Tarptautinių renginių, kuriuos organizuoja Enterprise Europe Network partneriai daugiau nei 50 šalių, duomenų bazė. Jei turite klausimų dėl konkretaus renginio prašome kreiptis į mūsų atstovybes.