Tarptautiniai renginiai

2022 kovo

Tiekimo grandinės atsparumo platforma (Supply Chain Resilience platform)

2022-03-21 - 2023-02-28, 00:00

Tarptautinių prekybos kelių irimas, siaučianti pasaulinė pandemija ir iššūkiai Europos taikai sutrikdė nusistovėjusias tiekimo grandines. Enterprise Europe Network (EEN) bendradarbiaudamas su Europos Komisija bei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomąja įstaiga (EISMEA) sukūrė Tiekimo grandinės atsparumo platformą (SCR platforma – Supply Chain Resilience platform).

SCR platformos tikslas – padėti Europos įmonėms išlaikyti, pertvarkyti arba pakeisti esamas tiekimo grandines. SCR platformoje įmonės galės rasti partnerius užsienio šalyse, kurie padės užtikrinti gamybos tęstinumą ir užsitikrins žaliavų, dalių, komponentų ir (arba) pusgaminių ar paslaugų tiekimą.

Pagrindiniai sektoriai:

 • Žemės ūkio ir maisto produktai;
 • Statyba;
 • Informacinės ir ryšio technologijos (IRT);
 • Elektronika;
 • Energijai imlios pramonės šakos;
 • Sveikata;
 • Mobilumas, transportas, automobiliai;
 • Žaliavos;
 • Atsinaujinanti energija;
 • Tekstilė.

 

Registracija SCR platformoje įmonėms suteikia šias galimybes:

 • Rasti naujų verslo partnerių tiekimo grandinių užtikrinimui ir identifikuoti potencialius tiekėjus ar pirkėjus,
 • Pristatyti sėkmingus projektus, novatoriškus produktus ir pažangiausias technologijas.
 • Užmegzti tarpvalstybinius ryšius su įmonių, pramonės šakų, paramos organizacijų, akademinės bendruomenės ir svarbių suinteresuotųjų šalių atstovais.

 

SCR platformoje galima registruotis iki 2023 m. vasario 28 d. (gali būti pratęsta).

Išsamesnė informacija ir registracija: Supply Chain Resilience platform (https://supply-chain-resilience-platform.b2match.io/)

Tikimės, kad SCR platforma padės ne tik rasti naujus bendradarbiavimo partnerius, bet ir sustiprins įmonių atsparumą išorinėms grėsmėms.

2022 birželio

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Smart and Technical Textiles“

2022-06-08 - 2022-09-30, 00:00

Enterprise Europe Network Lietuva kviečia į tarptautinį tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį Smart & Technical Textiles, kuris vyks birželio 1 – rugsėjo 30 dienomis prie parodos TechTextil.

Renginys skirtas įmonėms, mokslinių tyrimų institucijoms bei visoms suinteresuotosioms pusėms, dirbančioms su išmaniąja bei technine tekstile, norinčioms vystyti bendrus projektus, techninį bendradarbiavimą ar naujus verslo ryšius su partneriais iš Europos ir viso pasaulio.

Tai – ilgalaikis verslo kontaktų renginys, kuriame numatyti verslo susitikimai vyks:

 • Fiziškai (Vokietija, Frankfurtas: birželio 21-24 d., Vokietija, Weimanas: rugsėjo 21-23 d.)
 • Virtualiai (birželio 1 – rugsėjo 30 d.)

 

Daugiau informacijos ir registracija: https://smart-tech-textiles.b2match.io/

Registracija iki rugsėjo 30 d.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.

Iškilus klausimams, rašykite: ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite tel. +370 633 74431.

Kviečiame registruotis jau dabar!

2022 rugsėjo

Tarptautinis B2B "Riga Food 2022"

2022-09-07 - 2022-09-09, 00:00
Kipsala tarptautinis parodų centras, Kipsalas 8 Riga, Latvia

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame tarptautiniame  maisto sektoriaus verslo kontaktų renginyje „RIGA FOOD 2022“, kuris hibridiniu būdu (tiek fiziškai, tiek virtualiai) vyks rugsėjo 7-9 dienomis Rygoje, Latvijoje.

Šis renginys yra puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų, taip pat  – platintojų.

Dalyvavimas renginyje yra NEMOKAMAS, tačiau  tiems, kurie atšauks savo registraciją po rugsėjo 7 d. arba nedalyvaus suplanuotuose susitikimuose, bus taikomas 150 Eur mokestis.

Kviečiame registruotis jau dabar:  https://rf2022.b2match.io/

 Registracija iki: rugsėjo 9 d.

Registruojantis prašome pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos apie savo įmonę bei produktus/ paslaugas. Efektyviai sistemos paieškai kviečiame užpildyti skiltį „MARKETPLACE“, kurios pagalba būsite dar daugiau matomi kitų platformos dalyvių. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamas datas hibridiniams susitikimams.

GALIMYBĖ DALYVAUTI BALTIJOS ŠALIŲ MAISTO INOVACIJŲ STENDE

DĖMESIO! Prie tarptautinės parodos Riga Food 2022, kuri vyks rugsėjo 8-10 d.,  organizuojamas  Baltijos šalių maisto inovacijų stendas. Kviečiame  universitetus, maisto technologijų ir plėtros institucijas, naujų maisto produktų ir maisto pakuočių kūrėjus teikti  pasiūlymus pristatyti savo produktus parodos metu.

Atrinktiems dalyviams dalyvavimas stende kainuos 99 Eur + PVM (į kainą įskaičiuotas stendas, stalas,  kėdė). Pageidaujama, kad stende rugsėjo 8-10 d. fiziškai dalyvautų 2 atrinktų įmonių atstovai tam, kad stendas niekada neliktų tuščias.

 Trumpą įmonės aprašymą, siūlomos produkcijos aprašymą anglų kalba kartu su horizontaliomis nuotraukomis bei nuorodomis į svetainę siųsti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt iki liepos 21d.

Iškilus klausimams, rašyti: ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinti tel. +370 633 74431

Verslo kontaktų renginys EU-Japan Biotech & Pharma Partnering Conference 2022

2022-09-26 - 2022-10-11, 00:00
 Hotel Hankyu International Osaka, Japan, 19-19 Chayamachi, Kita Ward, Osaka, 530-0013 Osaka, Japan

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti Enterprise Europe Network  partnerių EU Japan Centre for Industrial Cooperation organizuojamame tarptautiniame biotechnologijų ir farmacijos sektoriams skirtame renginyje EU-Japan Biotech & Pharma Partnering Conference 2022, kuris vyks hibridiniu būdu.

 • 2022 rugsėjo 26-30 d. virtualiai
 • 2022 spalio 11 d. Osakoje, Japonijoje*

EU-Japan Biotech & Pharma Partnering Conference 2022 renginys skirtas biotechnologijų ir farmacijos pramonės profesionalams, ieškantiems potencialių partnerių. Šis renginys dvejus metus vyko tik virtualiai, o šiemet vėl vyks fiziškai Osakoje spalio 11 d.,  papildomai rugsėjo 26–30 d. organizuojamos nuotolinės verslo kontaktų sesijos.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iš anksto.  Spalio 11 d. susitikimai Osakoje vyks tik gyvai. Dalyvauti nuotoliniu būdu nebus galima.

Registruojantis prašome pasirinkti, kaip planuojate dalyvauti.

Registracija ir nuotolinės verslo sesijos organizuojamos per b2match platformą: EU-Japan Biotech & Pharma Partnering Conference 2022 – Home (b2match.io)

Renginio partneriai: Osaka Prefectural Government, the EU-Japan Centre for Industrial Cooperation and Enterprise Europe Network partneriai, kartu bendardarbiaujant su Japonijos  ir Europos bio-klasteriais.

SVARBU: Prieiga prie šios platformos skirta tik registruotiems dalyviams iš Japonijos, ES, Islandijos, Norvegijos ir Lichtenšteino (nuo 2022 m. liepos mėn.). Renginyje galės dalyvauti tik tie, kurių registraciją patvirtins renginio organizatoriai.

BENDRA INFORMACIJA:

Virtualūs verslo susitikimai Rugsėjo 26 – 30, ONLINE
Gyvi verslo susitikimai Spalio 11, Hotel Hankyu International Osaka, Japan
Dalyvio mokestis: Japonijos ir ES atstovams nemokamai
Kalba Anglų

Tiksliniai sektoriai:

 1. Farmacija ir parama vaistų kūrimui
 2. Regeneracinė medicina
 3. Terapinės medžiagos, diagnostikos priemonės
 4. AI ir IoT technologijos, susijusios su 1-3 punkte išvardintais sektoriais

*Nuo 2022 m. birželio 1 d. ES piliečiai vis dar privalo pateikti prašymą išduoti vizą keliauti į Japoniją. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Japonijos užsienio reikalų ministerijos svetainėje arba susisiekite su artimiausia Japonijos ambasada arba konsulatu.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Jeigu turite klausimų, susisiekite su  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstove Deimante Vilčinskaite, tel. 861679552, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Hibridinis verslo kontaktų renginys „INNOFORM Trade Fair of Tools & Plastic Processing“

2022-09-28 - 2022-09-29, 00:00
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Gdańska 187 Bydgoszcz, Poland

Š. m. rugsėjo 28 – 29 d. Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti hibridiniame renginyje „ INNOFORM Trade Fair of Tools & Plastic Processing“.

Verslo kontaktų renginys vyks tarptautinės įrankių ir plastiko apdirbimo pramonės parodos INNOFORM metu:

28 d. susitikmai INNOFORM parodoje (https://www.bctw.pl/) Bydgoščiuje, Lenkijoje (adresu: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Gdańska 187, Bydgoszcz, Poland)

29 d. susitikimai nuotoliniu būdu https://innoform2022.b2match.io/

Renginyje kviečiamos dalyvauti šių sričių įmonės: metalai, plastikai, mašinos, elektronika ir elektros energijos inžinerija, automobiliai, geležinkeliai, aviacija, logistika, buitinė technika, pakuotė, gamybos automatizavimas ir robotizavimas, IT sprendimai pramonės sektoriui, perdirbimas ir kitos.

Dalyvavimas renginyje – nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti registracijos formą nuorodoje https://innoform2022.b2match.io/ (viena registracijos forma su galimybe pasirinkti dalyvavimą vietoje ir nuotoliniu būdu).

Renginio kalba: anglų.

Registracija iki š. m. rugsėjo 28 d.

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis:

MARIJUS MURALIS

+370 684 89643

m.muralis@lic.lt

VŠĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRAS

 

Tarptautinių renginių, kuriuos organizuoja Enterprise Europe Network partneriai daugiau nei 50 šalių, duomenų bazė. Jei turite klausimų dėl konkretaus renginio prašome kreiptis į mūsų atstovybes.