Vokietijos didmenininkas, dirbantis saulės energijos srityje, dalyvaudamas tarptautiniame kontaktų renginyje, išplėtė savo veiklą į Austriją ir Italiją

Įmonės „JMS Solar Handel GmbH“ įkūrėjas ir vykdantysis direktorius Josef Mittermeier dėkingas Enterprise Europe Network (EEN) už pagalbą padedant jo įmonei, veikiančiai Grainau mieste (Bavarija), tapti tarptautine. Enterprise Europe Network J. Mittermeier įmonei, užsiimančiai fotovoltinių sistemų didmenine prekyba ir instaliavimu, pasiūlė dalyvauti tarptautinėje energiją tausojančių statybų prekybos mugėje „Klimahouse 2008“, vykusioje Italijoje esančiame Bolzano mieste.
Tik įmonei „JMS Solar Handel GmbH“ užsiregistravus į parodą, EEN specialistas Tamar Moscovici, dirbantis „Bayern Handwerk International GmbH“, pranešė jam apie būsimą verslo kontaktų renginį, kurį organizuoja Bolzano prekybos rūmams priklausanti specialiosios paskirties įmonė „Südtirol“.
Tamar Moscovici pasakojo: „Verslo kontaktų renginys apėmė tuos pačius sektorius bei temas, todėl visus mūsų stende apsilankiusius parodos dalyvius kviečiau dalyvauti ir verslo kontaktų renginyje“. Šių dviejų renginių metu užsimezgusių naujų ryšių dėka įmonė, veikusi tik Vokietijoje, pradėjo verslą Italijoje. Enterprise Europe Network įmonei „JMS Solar Handel GmbH“ padėjo iš Bavarijos valdžios įstaigos gauti ir dotaciją, kuri buvo panaudota rinkodaros medžiagos Italų kalba parengimui ir įmonės tinklalapio informacijos vertimui, išplečiant kalbų pasirinkimą iki trijų.
Enterprise Europe Network kasmet organizuoja apie 12 tūkst. verslo kontaktų renginių ir verslo misijų. Dažniausiai jie organizuojami svarbiausių prekybos mugių metu ir padeda įmonėms, tokioms kaip „JMS Solar Handel GmbH“, susitikti su jų sektoriui potencialiais verslo partneriais. „Mes būtinai vėl bendradarbiausime su Enterprise Europe Network“, – teigia J. Mittermeier.

 

Informaciją parengė:
Marijus Muralis
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkas