Verslo vertinimas Europos ekonominėje erdvėje ir kapitalo pritraukimas verslo plėtrai

Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ „Eurokonsultantų grupė“, 2013 m. lapkričio 26 d. surengė nemokamą seminarą tema: „Verslo vertinimas Europos ekonominėje erdvėje ir kapitalo pritraukimas verslo plėtrai“.

Seminaro lektorius dr. Audrius Dzikevičius pristatė verslo vertinimo pagrindus ir taikomas analizės priemones, apžvelgė Europos regiono makroekonominę situaciją ir jos įtaką įmonių vertei, supažindino su įmonių įsigijimo ir pardavimo statistika pasaulyje, Europoje ir Baltijos šalyse, įmonių įsigijimo procesu bei skirtingomis finansavimo galimybėmis, o kalbant apie investuotojų paiešką ir pritraukimą akcentavo tinkamo pasiruošimo ir įmonių pristatymo parengimo potencialiems investuotojams sėkmės veiksnius.

Seminare dalyvavo 21 atstovas iš 18 įmonių ir organizacijų, kurie aktyviai domėjosi įmonės vertės nustatymo ir analizės metodais, verslo plėtros finansavimo galimybėmis iš verslo angelų bei rizikos kapitalo fondų.

Seminaro pranešimai:

1 dalis
2 dalis
3 dalis