Verslo pusryčiai „Galimybės verslui ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programose (7BP ir HORIZONTAS 2020)“

Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra 2012 m. sausio 25 d. surengė nemokamus verslo pusryčius „Galimybės verslui ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programose (7BP ir HORIZONTAS 2020)“.
Šių verslo pusryčių tikslas buvo paskatinti mažas ir vidutines įmones dalyvauti Europos Sąjungos 7-ojoje bendrojoje programoje bei supažindinti su naująja programa HORIZONTAS 2020. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros Tarptautinių programų skyriaus vyr. specialistas Arūnas Beržinskas pažymėjo, kad 2012 m. yra paskutiniai metai, kuomet dar gali būti skirtas finansavimas moksliniams tyrimams pagal 7-ąją bendrąją programą, nes 2013 m. bus pereinamieji, o naujoji programa HORIZONTAS 2020 pradės veikti tik nuo 2014 m. Naujajai programai septynerių metų laikotarpiui bus skirta 80 mlrd. eurų. Ji skatins inovacijas, bus artimesnė rinkos poreikiams, taip pat pasižymės paprastesnėmis administracinėmis procedūromis, bus orientuota į mažus tikslinius projektus ir pareiškėjų siūlomas iniciatyvas.
Renginyje dalyvavo 20 įmonių atstovų, kurie aktyviai domėjosi dalyvavimo sąlygomis, paraiškų vertinimo kriterijais, partnerių tinkamumo aspektais.
Pranešimai:
MITA paslaugos verslui
Jurga Trotienė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros viešųjų ryšių vyr. specialistė
Galimybės verslui ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programose (7BP ir Horizontas 2020)
Arūnas Beržinskas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros tarptautinių programų skyriaus vyr. specialistas