Verslo partnerių paieškos duomenų  bazės aprašymas

Šioje duomenų bazėje įvairiose šalyse veikiančio Enterprise Europe Network darbuotojai talpina anonimines savo šalies įmonių anketas, kuriose skelbiami verslo pasiūlymai. Anoniminių anketų pildymas leidžia fiksuoti susidomėjusių Lietuvos įmonės verslo pasiūlymu skaičių. Sulaukus susidomėjimo iš užsienio šalies, tos šalies partneriui siunčiama kontaktinė informacija apie Lietuvos įmonę, o mes fiksuojame atsiradusią potencialią galimybę užmegzti verslo ryšius užsienyje. Įmonei pageidaujant apie kiekvieną susidomėjimą jos pasiūlymu galime ją informuoti.

Šios verslo bendradarbiavimo duomenų bazės privalumas – patikima informacija apie įmonę, kadangi anketą pildo ir į duomenų bazę talpina šalies, kurioje įsikūrusi įmonė, tinklo darbuotojai, į kuriuos galima kreiptis iškilus papildomiems klausimams apie dominančią įmonę.

Enterprise Europe Network partneriai taip pat platina kitų tinklo partnerių užsienyje patalpintus įmonių verslo pasiūlymus. Verslo pasiūlymai skelbiami Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tinklalapyje www.cci.lt, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tinklalapyje www.chamber.lt ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tinklalapyje www.kcci.lt.