Tarptautinės partnerystės ir projektų galimybės mažoms ir vidutinėms įmonėms

2015 m. vasario 12 d. Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose bei Lietuvos inovacijų centre, kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra organizavo nemokamą seminarą apie tarptautinės partnerystės ir projektų galimybes mažoms ir vidutinėms įmonėms.
Seminarą vedė VšĮ Lietuvos inovacijų centras  laikinai einantis  direktoriaus pareigas ir Enterprise Europe Network projekto koordinatorius Mantas Vilys. Seminaro metu Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros ekspertas Arūnas Beržinskas pristatė Lietuvos verslui aktualias Europos Sąjungos programas Horizontas 2020 ir Eurostars 2. Siekiant dalyvauti šiose programose reikalingi bendradarbiavimo partneriai užsienio šalyse, todėl Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadybininkas Marijus Muralis pademonstravo, kaip galima atlikti bendradarbiavimo paiešką verslo, technologijų ir mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros duomenų bazėje MERLIN bei supažindino su Enterprise Europe Network teikiamomis paslaugomis.
VšĮ Lietuvos inovacijų centro projektų vadybininkas Artūras Jakubavičius savo pranešime išsamiai pristatė LR Ūkio ministerijos kvietimus teikti paraiškas pagal svarbiausias verslo plėtrai ir tarptautiniam bendradarbiavimui skirtas priemones „Naujos galimybės LT“, „RegioInvest LT“ ir „Expo sertifikatas LT“, o UAB „Tilde IT“ verslo vystymo vadovas Giedrius Karauskas pasidalino savo patirtimi dalyvaujant Eurostars programoje.
Seminare dalyvavo apie 60 įvairių sektorių įmonių bei organizacijų atstovų, kurie pranešėjams pateikė klausimų dėl dalyvavimo Europos Sąjungos programose ir LR ūkio ministerijos paskelbtuose kvietimuose teikti paraiškas.

PRANEŠIMAI: