Sėkmės istorija: Švedijos įmonės atvejis įsiūbuoti sėkmingam verslui

Kaip Jūs manote, kaip reiktų vaikus mokyti vertinti meną? Frederic Iriarte siūlo leisti jiems juo laipioti. Frederic‘as sukūrė inovatyvią žaidimo aikštelių įrangą skirtą mažiems vaikams ir paaugliams. Enterprise Europe Network dėka jo pramoginės skulptūros neužilgo gali būti matomos visoje Europoje.
Frederic Iriarte yra Prancūzijoje gimęs menininkas kuris Švedijoje gyvena jau 25 metus. Dėstant industrijos dizainą Stokholmo Karališkame Technologijų Institute jam gimė idėja sukurti skulptūras skirtas žaidimo aikštelėms.
„ Aš nuolat mastydavau kaip galėčiau prisidėti prie žmonijos gerovės.“ Teigia Frederic. Jis nebuvo sužavėtas savo studentų idėjomis žaidimų aikštelėms, todėl nusprendė sukurti jas pats bei įkūrė įmonę „Artotec“, kurios darbuotojas buvo tik jis pats.
Tam, kad galėtų surasti klientų jis kreipėsi į Enterprise Europe Network, kurio 3000 ekspertų, dirbančių 50 šalių, padeda verslui pasinaudoti visomis Europos rinkos teikiamomis galimybėmis. „ Mesesame čia tam, kad galėtume padėti MVĮ viskuo kuo tik galime, pradedant įmonių reklama tarptautinėje rinkoje iki pagalbos gauti finansavimą moksliniams tyrimams“, sako Rolf Andersson, tinklo ekspertas dirbantis Enterprise Europe Network įsikūrusio „Acreo“ AB Stokholme. „Acreo“ yra Švedijos mokslinių tyrimų institutas, remiantis MVĮ ir padedantis joms technologijų perdavimo, verslo tinklų ir finansinių konsultacijų srityse.
Be to, kad suteikė bendrąsias verslo konsultacijas, Enterprise Europe Network padėjo Frederic užpildyti verslo bendradarbiavimo pasiūlymo profilį, kurį jie patalpino į Verslo Bendradarbiavimo pasiūlymų duomenų bazę. Susidomėjimo Frederic pasiūlymu ilgai laukti nereikėjo, Ispanijos įmonė susidomėjo jo pasiūlymu ir sutiko įvesti Frederic produkciją į Ispanijos rinką.
To Frederic ir tereikėjo: „Surasti partneriai gali tiesiogiai kontaktuoti su miesto valdžios atstovais, ko aš pats niekada nebūčiau galėjęs kitoje šalyje“, tai jį paskatino aktyviau ieškoti partnerių ir kitose šalyse. „Su Tinklo pagalba iš šalies aš galiu ramiai save ir savo įmonę pristatinėti kaip tarptautinę Europietišką kompaniją.“
Norėdami gauti aprašytas ir kitas nemokamas Enterprise Europe Network paslaugas, susisiekite su jūsų regiono tinklo darbuotojais…
Projekto vadovas – koordinatorius
Europos verslo ir inovacijų tinklas