„Warsaw Humanitarian Expo 2019“

„Warsaw Humanitarian Expo 2019“

Renginio laikas

2019 birželio 11 — 2019 birželio 13
00:00

Renginio vieta

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62 , Nadarzyn

Loading Map....

Varšuvoje, Lenkijoje vyks „Warsaw Humanitarian Expo 2019“:

  • Tai bus pirmas tokio masto renginys Centrinėje ir Rytų Europoje. Jo tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp partnerių dalyvaujančių įgyvendinant vystomojo bendradarbiavimo projektus, pasidalinti patirtimi ir siekti pritraukti verslą prisijungti įgyvendinant pačius projektus.
  • Renginys susidės iš 4 dalių – konferencija (programos projektas – čia ), forumo apie viešuosius pirkimus (programą rasite – čia), parodos – Expo ir taip vadinamo „humanitarinio miesto“ (atvira plačiai visuomenei renginio dalis, siekiant supažindinti su vystomuoju bendradarbiavimu, didinti žmonių dalyvavimą veikloje).
  • Forumas apie viešuosius prikimus bus mokamas. Jame tarptautinės organizacijos pasidalins informacija apie dalyvavimą jų skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose (procedūros, reikalavimai ir pan.).
  • Expo parodoje dalyvaus įmonės aktyviai užsiimančios vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimu (logistikos, IT, žemės ūkio, medicinos, su saugomo kl. dirbančio ir kt. sričių). Šiuo metu yra užsirengistravę 100 įmonių, dalyvausiančių parodoje.
  • Renginyje taip pat numatytos galimybės B2B ir B2G susitikimams.

Daugiau informacijos rasite čia.