Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Lotynų Amerikoje ir Karibuose

Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Lotynų Amerikoje ir Karibuose

Renginio laikas

2021 gegužės 25
10:00 - 12:00

Renginio vieta

Online

Kauno kolegijos Verslo fakultetas kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir jame veikiančiu Enterprise Europe Network tinklu organizuoja susitikimus su buvusiu Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai ir kitoms šalims Ricardo Jose Alvarado Noguera, kuris, remdamasis ilgamete diplomatinio darbo patirtimi, supažindins su tarptautinio verslo ir patekimo į naujas rinkas galimybėmis.

Pirmosios sesijos metu gegužės 25 d., antradienį, 10 val. buvęs Suomijos diplomatinio korpuso dekanas moderuos diskusiją „Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Lotynų Amerikoje ir Karibuose“. Pranešėjas pristatys apie šių regionų verslo užkulisius, iššūkius bei galimybes Lietuvos kompanijoms ir pasidalins pavyzdžiais, kaip sėkmingai žengti į regioninę rinką.

 

Ricardo Alvarado – daugiau kaip 20 metų diplomatinės patirties Šiaurės Europoje turintis diplomatas. Nuo 2007 m. rugpjūčio mėn. iki 2011 m. birželio mėn. buvo Danijos diplomatinio korpuso dekanas, 2011 m. paskirtas pirmuoju Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai, o nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. iki 2021 m. sausio mėn. – Suomijos diplomatinio korpuso dekanas.

 

 

 

 

 

Susitikimo metu taip pat kalbėsime, kaip apsaugoti savo intelektinę nuosavybę Lotynų Amerikoje. Nicoletta Favaretto, ES-Lotynų Amerikos intelektinės nuosavybės apsaugos centro (Latin America IP SME Helpdesk) vyriausioji projektų vadovė, pristatys intelektinės nuosavybės apsaugos iššūkius Lotynų Amerikoje bei centro veiklą ir teikiamą pagalbą smulkioms ir vidutinėms įmonėms visoje Europoje.

Susitikimas nemokamas, skirtas visiems tarptautinio verslo bei plėtros galimybėmis besidomintiems asmenims ir verslo organizacijoms.

Diskusija vyks nuotoliniu būdu, angkų kalba. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.