Seminaras „Aprangos ir tekstilės verslas: kaip patekti į užsienio rinkas“ Vilniuje

Seminaras „Aprangos ir tekstilės verslas: kaip patekti į užsienio rinkas“ Vilniuje

Renginio laikas

2017 spalio 19
12:30 - 16:30

Renginio vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Konferencijų salė 5.2)
Laisvės pr. 5, Vilnius

Loading Map....

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Kinijos ir Pietryčių Azijos intelektinės nuosavybės teisių pagalbos tarnybomis mažoms ir vidutinėms įmonėms (angl. The China and South-East Asia IPR SME Helpdesks)” bei Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) š. m. spalio 19 d. organizuoja nemokamą seminarą Vilniuje tema: „Aprangos ir tekstilės verslas: kaip patekti į užsienio rinkas“.

Seminaras skirtas Lietuvos mados ir tekstilės sektorių įmonėms ieškančioms galimybių patekti į užsienio rinkas yra organizuojamas tarptautinės parodos BALTIC FASHION & TEXTILE metu.

Seminaro metu bus pristatytos Europos Komisijos iniciatyvos – “Enterprise Europe Network” ir “China and South-East Asia IPR SME Helpdesks”, aprangos tiekimo pasaulinės tendencijos ir galimybės įmonėms aprangos, tekstilės ir odos parodų metu Paryžiuje. Praktinėje dalyje – Kinijos ir Pietryčių Azijos intelektinės nuosavybės teisių pagalbos tarnybų mažoms ir vidutinėms įmonėms eksperto intelektinės nuosavybės teisių apsaugos mokymai įmonėms, kurios siekia pradėti arba plėsti verslą Kinijoje ir Pietryčių Azijoje.

Po seminaro vyks individualios konsultacijos su pranešėjais pagal iš anksto sudarytą grafiką.

 

PROGRAMA

 

12:30-13:00 Registracija.

13:00-13:10 Sveikinimo žodis.
Dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius

13:10-13:30 Enterprise Europe Network paslaugos Jūsų verslui – tinkamų tarptautinių partnerių paieška verslo augimui ir plėtrai užsienio rinkose.
Marijus Muralis, Enterprise Europe Network projekto vadovas

13:30-14:00 Aprangos tiekimo pasaulinės tendencijos. Mūsų aprangos, tekstilės ir odos parodos Paryžiuje Jūsų verslo potencialui
Michael Scherpe, Messe Frankfurt France prezidentas / generalinis direktorius

14:00-14:20 Kavos pertrauka

14:20-15:20 Kinijos ir Pietryčių Azijos intelektinės nuosavybės teisių pagalbos tarnybų mažoms ir vidutinėms įmonėms mokymai
Elio De Tullio, įmonės “De Tullio & Partners” steigėjas ir vadovaujantysis partneris

15:20-16:30 Individualios konsultacijos su pranešėjais pagal išankstinę registraciją

16:30 Renginio pabaiga.

 

Renginio kalba: anglų.

Renginio vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Konferencijų salė 5.2), Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.

Seminaras nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Norinčius dalyvauti seminare prašome užpildyti registracijos formą ir iki š. m. spalio 15 d. atsiųsti el. paštu marijus.muralis@cci.lt.
Jeigu norėtumėte konsultuotis su pranešėju, prašome nurodyti pranešėją ir pateikti klausimus. Individualių konsultacijų trukmė – 15 min. Paskirtas laikas bus atsiųstas užsiregistravusiems.
Telefonas pasiteirauti: 8 5 213 6480.

 

Įmonės, ieškančios verslo partnerių užsienyje, kviečiamos dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2017 š. m. spalio 20 d. Išsamesnė informacija tinklalapyje: https://www.b2match.eu/balticfashion2017.

Maloniai kviečiame dalyvauti!