Kviečiame dalyvauti susitikimuose su Latvijos verslininkais Vilniuje

Kviečiame dalyvauti susitikimuose su Latvijos verslininkais Vilniuje

Renginio laikas

2018 gegužės 10
10:00 - 14:00

Renginio vieta

Vilnius Tech Park
Antakalnio g. 17, Vilnius

Loading Map....

Š. m. gegužės 10 d. organizuojama Latvijos verslininkų misija Lietuvoje, kuri vyks jau tradicinių „Atrask Latviją“ dienų metu. Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra (LIAA).

Šiemet iš Latvijos į Vilnių atvyksta gausus būrys verslininkų – maisto pramonės atstovai, kurie užsiima ekologišku eršketų auginimu ir jų ikrų pardavimu, konservuotų žuvų ir žuvų produktų užkandžių gamyba, jūros gėrybių ir ėrienos iš Islandijos prekyba, konditerijos gaminių ir saldumynų, alkoholinių gėrimų gamyba, taip pat verslo partnerių Lietuvoje ieško aukštos kokybės maisto priedų gamintojai, ekologiškų valymo priemonių ir ekologiškų drabužių vaikams bei apdailos priemonių iš natūralių aliejų gamintojai, aplinkai draugiškų krepšių iš antrinių žaliavų, turizmo inventoriaus, rankų darbo keramikinių indų gamintojai ir spaustuvė, kurios specializacija – kartoninės pakuotės ir reklaminė medžiaga (POS), galima bus susitikti ir su Latvijos prekybininkų asociacijos atstovais. Per praėjusiais metais vykusius susitikimus jau pasirašytos keturios bendradarbiavimo sutartys tarp Lietuvos ir Latvijos įmonių.

Informacija apie atvykstančias įmones pateikiama registracijos anketoje:

Registracijos anketa

Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

Jei norite dalyvauti susitikimuose, prašome užpildyti registracijos anketą ir iki gegužės 8 d. atsiųsti el. paštu: egle.tarvydaite@cci.lt

Susitikimai vyks Vilnius Tech Park (Antakalnio g. 17, Vilnius).

Konkretus susitikimų laikas bus praneštas tik užsiregistravusiems.

Telefonas pasiteirauti: (8-5) 2135450.

Kviečiame dalyvauti kontaktų mugėje ir susipažinti bei užmegzti verslo ryšius su Latvijos verslo atstovais!