Kaip parduoti Skandinavijoje?

Kaip parduoti Skandinavijoje?

Renginio laikas

2019 birželio 13
09:30 - 12:00

Renginio vieta

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai
Vytauto pr. 29, Kaunas

Loading Map....

Programa

9:00 – 9:30  Registracija
9:30 – 10:30 Ar esate pasirengę eksportui į Šiaurės šalis? Kaip reikėtų pritaikyti  savo paslaugas/ produktus, kad jos taptų patrauklios Skandinavijos rinkai?

Įmonės vykdantysis direktorius pasidalins savo 15 metų patirtimi, dirbant su įvairių produktų ir paslaugų tiekėjais, padedant jiems susirasti partnerių užsienyje. Martins Tiknuss pasidalins patarimais, kaip parengti savo produktą konkrečiai rinkai, kad jis nesunkiai rastų pirkėjus.
(pranešimas  vyks anglų kalba)

Martins Tiknuss, „Gateway & Partners“ direktorius

10:30 – 10:50  Kavos pertrauka
10:50 – 11:50 Kaip bendrauti su potencialiu klientu Skandinavijoje? Ko tikėtis bei kaip pasiruošti?

Žingsniai,  kaip pasirinkti potencialų partnerį, kaip užmegzti ryšį, kaip parduoti ir palaikyti santykius, kad pardavimo procesas būtų sklandus ir kiek įmanoma efektyvus.

Nikas Grumblys, „Gateway & Partners“ pardavimų vadovas

11:50 – 12:00 Klausimai, atsakymai

 

Įmonė „Gateway and Partners“ 15 metų padeda įvairiems gamintojams ir paslaugų tiekėjams susirasti partnerius/klientus Skandinavijoje ir kitose šalyse. Daug patirties įgyta dirbant su maisto gamintojais, baldininkais, metalo apdirbimo, tekstilės ir kitų sričių įmonėmis surandant partnerius – kitus gamintojus, distributorius, mažmenos tinklus Šiaurės rinkose. „Gateway & Partners“ yra dirbusi su AB „Kauno Grūdai“, UAB „Vičiūnai“, AB „Žematijos Pienas“ , AB „Pieno Žvaigždės“, UAB „Ergolain“, UAB „Raguvos baldai“, UAB „Aconitum“, AB „Utenos trikotažas“, UAB „Omniteksas“ , UAB „Altas“ , UAB „Aurika“ ir kt.

Renginys vyks: 2019 m. birželio 13 d. (ketvirtadienį) 9:00 – 12:00 Vytauto pr. 29, Kaunas (Kauno PPA rūmai, II a. salė)

Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas!

Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis.