Privatumo taisyklės

Įvadas

Mes esame pasiryžę apsaugoti Jūsų informaciją ir laikytis bendrojo asmens duomenų apsaugos įstatymo, Europos privatumo įstatymų ir susijusių įstatymų.

Kai registruojatės gauti mūsų paslaugas, mes renkame įvairią informaciją, kad galėtume pasiūlyti Jums asmeninę informaciją, pranešti apie mūsų paslaugų pakeitimus, paklausti Jūsų nuomonės ir padėti mums tobulinti mūsų paslaugas bei jų kokybę.

Kai kuri ši surinkta informacija yra asmens duomenys, nes ji gali identifikuoti individualius asmenis. Žemiau pateikiama informacija, kurią mes renkame ir kokie yra jos naudojimo tipai.

Duomenų valdytojai

Mes esame duomenų valdytojai, kuomet priimame sprendimus dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo ir surinkimo. Asmens duomenų tvarkytojai, kurie teikia dalį mūsų teikiamų paslaugų, yra atitinkami Enterprise Europe Network Lietuva partneriai Jūsų geografinėje vietovėje: Kauno prekybos, pramonės amatų rūmai, Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Lietuvos Inovacijų centras.

Asmens duomenys, kuriuos pateikiate mums

Mes renkame ir apdorojame Jūsų asmeninę informaciją, kurią pateikiate nurodytais tikslais, apie kuriuos Jums pranešama ir dėl kurių jūs pateikėte sutikimą.

Galite pateikti mums savo asmeninę informaciją susisiekę su mumis telefonu, ar el. paštu. Tai apima informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis arba praneštumėte apie mūsų paslaugų problemą. Asmeninė informacija, kurią pateikiate mums, gali būti Jūsų vardas, pavardė, lytis, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Mes naudojame šią informaciją, norėdami pateikti Jums konkrečią informaciją ar paslaugas, kurių prašote iš mūsų, arba kad galėtume su Jumis susisiekti. Jei susisiekiate su mumis, mes galime saugoti Jūsų pateiktus duomenis.

Asmeniniai duomenys, kuriuos gauname

Kaip dalį mūsų paslaugų, mes galime gauti ir apdoroti Jūsų asmeninę informaciją iš EEN partnerių, jei naudojate bet kurią iš jų svetainių ar paslaugų. Šią asmeninę informaciją mes galime perduoti kitiems verslo partneriams (įskaitant duomenų tvarkytojus), kad galėtume teikti Jums paslaugas.

Tokiu atveju mes ir (arba) mūsų verslo partneris informuos Jus, kuomet gauname Jūsų asmeninę informaciją, kad ji gali būti bendrai naudojama su kitais verslo partneriais ir (arba) kartu su informacija, surinkta iš kitų verslo partnerių.

Svetainės naudojimo informacija

Mes gauname ir saugome tam tikrą informaciją, kai bendraujate su mumis per mūsų svetainę. Mes galime surinkti šią svetainės naudojimo informaciją iš:

  • Mūsų žiniatinklio serverio

  • URL adresų (interneto nuorodos) perduodamų mums, kai įeinate į mūsų svetainę iš kitos svetainės

  • „Žymos“ pateikiamos tinklalapiuose, kurios siunčia informaciją mums ar mūsų duomenų tvarkytojams. Kai kurios žymos vykdo užklausas Jūsų įrenginiuose.

  • Informacijos, kurią jūs įvedėte pateiktose svetainės formose

  • Interneto paslaugų tiekėjų

  • Jūsų IP adreso

  • Jūsų kompiuteryje patalpintų slapukų (angl. cookies)

Mes galime rinkti žiniatinklio naudojimo informaciją per Jūsų apsilankymus mūsų svetainėje, įskaitant informaciją apie datą, laiką, peržiūrėtą ar ieškomą puslapį, užsakytus leidinius, spausdintus vadovus, naudojamus įrankius, prenumeratas ir nukreipimus bei kitą informaciją, susijusią su Jūsų naršymo veikla mūsų svetainėje.

Mes renkame žiniatinklio naudojimo informaciją, kuri mums padeda:

Įvertinti rinkodaros veiksmų efektyvumą

Valdyti mūsų sistemas ir vidaus operacijas

Kurti ir pristatyti mūsų paslaugas ir turinį, kuris geriau atitinka Jūsų poreikius

Informuoti Jus apie įvykius, paslaugas ir produktus, kurie, mūsų nuomone, yra svarbūs Jums, ir dėl kurių jūs sutikote, kad su Jumis susisiektumėme tokiais tikslais.

Analizuoti tendencijas, sekti naudotojų judėjimą ir rinkti plataus demografinio pobūdžio informaciją bendram naudojimui.

Informacijos atskleidimas

Mes galime atskleisti informaciją (įskaitant asmens duomenis) valdžios ir teisėsaugos institucijoms jų teisėto intereso vykdymo tikslais.

Mes taip pat galime atskleisti Jūsų pateiktą informaciją kitoms trečiosioms šalims, kai tai būtina šiame privatumo politikoje išdėstytiems tikslams, tiekėjams, kuriems mes tvarkome Jūsų informaciją mūsų vardu (duomenų tvarkytojai) arba kai mes gauname Jūsų sutikimą tai padaryti.

Mes nenusipirksime, neišnuomosime ar neatskleisime Jūsų informacijos trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, išskyrus tas, kurios nurodytos šiose sąlygose. Jūsų asmens duomenų neperduosime ne Europos ekonominėje erdvėje be Jūsų sutikimo.

Susiejimas su kitomis svetainėmis

Mūsų svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines. Anoniminis apsilankymas arba informacija apie seansą gali būti perduodama kitoms interneto svetainėms, kad būtų galima naudoti žiniatinklio naudojimo tikslus.