PASKELBTI „INOVACIJŲ PRIZAS 2012“ LAUREATAI!

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2012“ ekspertai paskelbė vertinimų rezultatus. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 50 galutinių dalyvių, nugalėtojais nominuota 10 įmonių 2 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas aštuntus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.

„Inovatyvaus produkto“ kategorijoje nugalėjo:

UAB „Acme Europe“ produktas Peanut Mouse – žemės riešuto formos pelė. Tai dizaino ODM (anglų k. – original design manufacturer) inovacija, kuri leido įmonei įeiti į stilingų ir prieinamų (anglų k. – „stylish&affordable“) produktų segmentą pasaulyje.

UAB „Elinta“ produktas – elektromobilis Elinta iQ ir įkrovimo sistema CityCharge. Lyginant su esamais ir kuriamais analogais išsiskiria funkcionalumu, dizainu ir geresnėmis techninėmis savybėmis.

UAB „Rūta“ šokolado muziejus. Kompleksinė paslauga laisvalaikiui su edukacine programa, akumuliuojanti naujų žinių naudojimą gamybos procese ir vartotojų dalyvavimą.

UAB „Softneta“ produktas DICOM Library – gydytojams ir gydymo įstaigoms skirta sistema, kurios pagalba galima tobulėti, keistis informacija ir efektyviau gydyti pacientus.

UAB „Mantinga“ produktas trintos sriubos. Nauja produktų kategorija, išsiskirianti natūraliomis maistinėmis savybėmis, funkcionalumu ir patraukliu pakuotės dizainu.

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje nugalėjo:

UAB „Biržų duona“. Įmonė efektyviai apjungianti lietuviškas tradicijas duonos gamyboje bei naujausias duonos gamybos technologijas.

AB „Lietuvos energija“. Įmonė, turinti formalius darinius inovacijų diegimui, naujų idėjų skatinimui ir įgyvendinimui.

UAB „Vesiga“. Įmonė gaminanti sveikus ir ekologiškus produktus, taip pat skirianti daug dėmesio produktų kokybei ir maisto saugai.

UAB „Teltonika“. Įmonė, nuolat kurianti naujus produktus bei investuojanti į jaunus specialistus.

UAB „Kelprojektas“. Įmonė, modernias technologijas taikanti kartu su šiuolaikiniais vadybos metodais, daug investuojanti į savo darbuotojus.

Kaip teigia ankstesnių metų laimėtojai, Inovacijų prizas yra ne tik prestižinis apdovanojimas, tačiau ir teikia daugeriopą naudą. Apdovanojimas pasitarnauja kaip puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei. Laimėtas prizas yra didelis įvertinimas ir įmonės darbuotojams už jų pastangas inovacinėje veikloje bei paskata tobulėti toliau.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti diplomais, konkurso statulėlėmis ir teise naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais, iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, kuris vyks šių metų gruodžio 21 d.

Daugiau informacijos:

Marius Ramanauskas
Lietuvos inovacijų centras

Tel.:               +370 5 235 6116
Mob. tel.:      +370 686 50050
El. paštas: m.ramanauskas@lic.lt

www.inovacijos.lt