Paskelbti „INOVACIJŲ PRIZAS 2011“ nugalėtojai!

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai paskelbė vertinimų rezultatus. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas septintus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje nugalėjo:

UAB „Ekspla“, lazerinių sistemų ir jų komponentų gamintojai;

UAB „PRECIZIKA METROLOGY“, metrologinis įrenginių kūrimas, gamyba ir diegimas pramonėje;

UAB „ALGORITMŲ SISTEMOS“, informacinių sistemų ir programų verslui kūrėjai;

UAB „Selteka“, elektronikos produktų gamintojai;

AB „PANEVĖŽIO KELIAI“, kelių tiesimo ir rekonstrukcijos įmonė;

AB Mašinų gamykla „Astra“, mašinų gamybos ir metalo apdirbimo įmonė;

UAB „Elektros zona“, elektrotechnikos paslaugų teikėjai.

„Inovatyvaus produkto“ kategorijoje nugalėjo:

UAB „MIT-SOFT“ su elektroninių dokumentų kūrimo ir tikrinimo produktų linija „Signa“;

UAB „Aconitum“ su vaistiniu preparatu „Bilberin“;

UAB „BIOK laboratorija“ su dantų pasta „Ecodenta“;

UAB „ELAS“ su MiniMASTER GN532 (ultratrumpųjų impulsų lazerinio apdirbimo įrenginys, skirtas monokristalinių silicio saulės elementų krašto izoliavimui);

UAB „Kaniu“ su maisto produktų kūdikiams ir mažiems vaikams linija „MARMALUZI“;

UAB „Šviesa“ su skaitmeninėmis švietimo ir lavinimo priemonėmis moksleiviams.

„Inovatyvaus jaunojo verslininko“ kategorijoje nugalėjo Augustas Alešiūnas ir UAB „ART21“, gaminanti programinę įrangą žemės ūkiui „AgroSmart“.

„Šių metų „Inovacijų prizo“ konkursas nustebino tiek paraiškų įvairove, tiek ir rekordiniu paraiškų skaičiumi, o tai tik patvirtina konkurso populiarumą“, teigia Kastytis Gečas, Lietuvos inovacijų centro (LIC) direktorius. „Šiemet ekspertams buvo sunku kaip niekada, nes išaugo ne tik ekonominių veiklų gausa, tačiau ir ženkliai ūgtelėjo paraiškų kokybė. Esame sužavėti visais konkurso dalyviais, jų veržlumu, o, svarbiausia verslo filosofija ir verslo etikos principais, kuriais jie vadovaujasi“, priduria LIC vadovas.

Kaip rodo laimėtojų atsiliepimai, prizas atneša daugeriopą naudą. Dalyvaudamos konkurse, įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą, o apdovanojimas pasitarnauja kaip puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei. Laimėtas prizas yra didelis įvertinimas ir įmonės darbuotojams už jų pastangas inovacinėje veikloje bei paskata tobulėti toliau (žr. priedus „2010 Inovacijų prizo nugalėtojų atsiliepimai).

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti teise naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais, diplomais ir konkurso statulėlėmis iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, kuris vyks gruodžio 16 d.

Daugiau informacijos:

Marius Ramanauskas
Lietuvos inovacijų centras
T.Ševčenkos g. 13, LT – 03223 Vilnius
Tel.:                   +370 5 235 6116
Fax:                    +370 5 213 2781
Mob. tel.:         +370 686 50050
Skype:               marius.ramanauskas

www.lic.lt