Lietuvos – Latvijos verslo forumo pranešimai

2011 m. vasario 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su į Lietuvą atvykusiu Latvijos Respublikos Prezidentu Valdžiu Zatleru dalyvavo Europos verslo ir inovacijų tinklo (angl. Enterprise Europe Network), veikiančio Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, ir Latvijos investicijų ir plėtros agentūros organizuotame Lietuvos – Latvijos verslo forume.
Forume sveikinimo žodį tarė LR Prezidentė D. Grybauskaitė, Latvijos Respublikos Prezidentas Valdis Zatlers, LR Ūkio ministras Dainius Kreivys ir Latvijos Respublikos ekonomikos ministras Artis Kampars. Lietuvos ir Latvijos verslo bendradarbiavimo galimybes pristatė VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Laura Guobužaitė ir Latvijos investicijų ir plėtros agentūros direktorius Andris Ozols. Savo verslo sėkmės istorijas pristatė „Bitės Grupės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas klientams Christopher Robbins ir „Latvenergo prekyba“ direktorius Gatis Junghans. Asociacijos „Latvijos įmonių rūmai” valdybos narė Jelena Markune kalbėjo apie Latvijos įmonių rūmų veiklą Lietuvoje.
Forume dalyvavo daugiau kaip 70 Lietuvos ir Latvijos verslininkų. Po forumo vykusioje kontaktų mugėje panoro dalyvauti daugiau kaip 30 Lietuvos įmonių atstovų, įvyko daugiau kaip 50 individualių susitikimų, kurių metu verslininkai užmezgė kontaktus ir aptarė įmonių bendradarbiavimo galimybes.
Verslo forumo pranešimai:
Laura Guobužaitė, VšĮ „Investuok Lietuvoje” generalinio direktoriaus pavaduotoja
LITHUANIA: sky is not too high
Andris Ozols,  Latvijos investicijų ir plėtros agentūros direktorius
Discover Latvia – Your Partner for Cooperation!
Christopher Robbins, „Bitės Grupės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas klientams
Roadtrip: BITĖ goes to Latvia
Gatis Junghans, UAB „Latvenergo prekyba” direktorius
Entering Lithuanian market Latvenergo experience
Jelena Markune, Asociacijos „Latvijos įmonių rūmai” valdybos narė
Latvian Chamber of Commerce in Lithuania. Support and promotion of Latvian companies in Lithuanian market