Lietuvos inovatyvių įmonių katalogas „Gateway to Innovation in Lithuania“ kviečia pateikti informaciją

Lietuvos verslo įmonės kviečiamos pasiskelbti inovatyvių įmonių kataloge „Gateway to Innovation in Lithuania 2010“. Prisistatymas kataloge suteikia galimybes parodyti savo inovacinį potencialą užsienio rinkai, susirasti naujų klientų bei tarptautinių partnerių bendriems projektams.

Lietuvos inovatyvių įmonių katalogas yra prieinamas internetu (www.gate2inno.lt) bei kasmet išleidžiama katalogo CD versija. Jau penktus metus leidžiamas CD yra išsiunčiamas Lietuvos ambasadoms užsienyje bei užsienio atstovybėms mūsų šalyje.

Elektroninis leidinys taip pat platinamas per Europos Sąjungos verslo paramos institucijas, muges, konferencijas ir kitus renginius. 2009 m. katalogo internetinėje svetainėje apsilankė lankytojai iš beveik 70 įvairių pasaulio šalių, peržiūrėta 13 000 įmonių puslapių.

Katalogas orientuojasi į novatoriškas, technologines įmones. Tokiomis yra laikomos įmonės, kurios savo veikloje taiko naujausias technologijas, nuolat kuria naujus produktus ir/arba tobulina technologinius procesus. Įmonės norinčios pasiskelbti kataloge taip pat turėtų būti suinteresuotos tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis.

Praėjusiais metais kataloge savo technologines galimybes pristatė beveik 200 Lietuvos įmonių, tarp kurių yra tokie garsūs vardai kaip: „Ekspla“,„Alna“,„Fermentas“, „Nematekas“, „Aconitum“, „Elsis“, „Gaumina“, „Ruta“,„Utenos trikotažas“, „Hronas“, „Malsena“, „Norta“, „Traidenis“ ir kt. Platus prisistatančių įmonių veiklos spektras apima chemijos, informacinių technologijų, įrengimų, maisto, tekstilės, lazerių ir kitus pramonės sektorius.

„Gateway to Innovation in Lithuania“ yra puiki galimybė novatoriškoms šalies įmonėms pasireklamuoti užsienyje, siekiant susirasti partnerių ar pritraukti naujų klientų. VšĮ „Lietuvos inovacijų centras“ leidžiamas katalogas yra vienintelė tokio pobūdžio iniciatyva Lietuvoje. Paskelbimas kataloge yra nemokamas, tačiau įmonė turi atitikti bent minimalius inovatyvumo kriterijus.

Pateikti informaciją katalogui galima iki kovo 31 d. internete užpildžius trumpą elektroninę formą.

Daugiau informacijos:
Julius Gurevičius
VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Mob. 868278020
El. paštas: gate2inno@lic.lt