Lietuviai aktyviai dalyvavo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyje

Lietuviai aktyviai dalyvavo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyjeLietuvos įmonės tęsia sėkmingo dalyvavimo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyje tradicijas.

Jončiopingo mieste, Švedijoje, lapkričio 11-13 d. jau 40 metus iš eilės buvo organizuojama automobilių ir gamybos pramonės įmonėms skirta paroda „Elmia Subcontractor“. Ši paroda yra didžiausia subkontraktoriams skirta paroda Šiaurės Europoje. Parodos metu įmonės ne tik turi galimybę pristatyti savo produkciją dalyviams iš viso pasaulio, bet ir susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis parodos metu organizuojamose konferencijose, susirasti verslo partnerius „Elmia Subcontractor Connect“ verslo kontaktų renginio metu.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su partneriais jau penktus metus iš eilės padėjo Lietuvos įmonėms pasiruošti ir vėliau dalyvauti „Elmia Subcontractor Connect“ verslo kontaktų renginyje.

Šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvavo 150 įmonių iš daugiau nei 20 šalių, joms buvo surengta daugiau nei 500 verslo susitikimų.  Iš viso renginyje užsiregistravo 10 Lietuvos įmonių, kurios per dvi verslo susitikimams skirtas dienas dalyvavo 37 susitikimuose su 27 užsienio įmonėmis.

Tradiciškai aktyviausiai Lietuvai kontaktų renginyje atstovavo metalo apdirbimo sektorius. Atlikus pirminę apklausą, galima daryti išvadą, kad dalyvavimas šių metų renginyje bus itin efektyvus, nes visi dalyviai džiaugėsi susitikimais ir puoselėja viltis sudaryti kontraktus su užsienio partneriais.

„Elmia Subcontractor“ paroda ir šalia jos organizuojamas verslo kontaktų renginys kiekvienais metais pritraukia vis daugiau stambių užsakovų, tuo pačiu ir daugiau subkontraktorių, todėl kiekvienais metais dalyvių skaičius auga, susitikimų kokybė gerėja, todėl didėja ir pasitenkinimas. Visos šios priežastys lemia, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir kitais metais planuoja prisidėti prie „Elmia Subcontractor Connect“ verslo kontaktų renginio organizavimo.

Lietuvos įmonė „LITTEC“ pardavimų vadybininkas Žydrūnas Matusevičius šių metų verslo kontaktų renginyje dalyvavo pirmą kartą. Jo atsiliepimas: „Įspūdžiai yra pakankamai geri, o renginį įvertinčiau kaip pasisekusį. Nors dalyvavome pirmą kartą, tačiau kontaktų renginio metu pavyko rasti gerų kontaktų, gana stipriai prasiplėtė įmonės žinomumas. Tikrai rekomenduočiau ir kitoms įmonėms pasinaudoti proga dalyvauti kontaktų mugėse.“

Lietuviai aktyviai dalyvavo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyje