Konsultacija dėl naujų priemonių socialinio – ekonominio poveikio prekių ir paslaugų prieinamumo gerinimui asmenims su negalia

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), atstovaudamas Lietuvos įmonių interesams Europos Komisijoje, yra atsakingas už įmonių apklausą ir informacijos apie įtaką verslui surinkimą.
Šiuo tikslu Europos Komisija (EK) siekia pagerinti sąlygas žmonėms, turintiems negalią, susipažindama su prekių ir paslaugų prieinamumu Lietuvos įmonėse. Siekiant tinkamai nustatyti problemas, su kuriomis susiduria neįgalieji, įvertinti bei surasti efektyvius būdus gerinti esamas sąlygas, EK kviečia verslo atstovus pasidalinti patirtimi ir žiniomis apie alternatyvius prekių ir paslaugų prieinamumo gerinimo būdus asmenims su negalia. Konsultacijos rezultatai pasitarnaus formuojant šioje srityje EK politiką.
Klausimynas skirtas visų sektorių mažoms ir vidutinėms įmonėms, tačiau didesnis dėmesys skiriamas sektoriams, kurie yra labiausiai susiję su nagrinėjamu klausimu: transportu, statybų sektoriumi, informacijos ir komunikacijų technologijomis.
Jūsų įmonės nuomonė šiuo klausimu yra labai svarbi, todėl prašome užpildyti klausimyną ir iki birželio 7 d. atsiųsti el. paštu:
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams
(Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmonėms)
Tel.: 8 ~ 37 229212
El. paštas: jolanta.dominauskiene@chambers.lt

 

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams
(Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmonėms)
Tel. (8 46) 390 863
El. paštas rimante.sniuolyte@chambers.lt

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams
(Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmonėms)
Tel.: 8~5 2136480
El. paštas: marijus.muralis@cci.lt
Klausimynas yra anonimiškas. Visi surinkti duomenys bus laikomi konfidencialiais.
Esame dėkingi už Jūsų skirtą laiką atsakant į šį tyrimą, kuris yra Europos Komisijos viešųjų verslo konsultacijų, įgyvendinamų per Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklą) dalis