Įvyko kasmetinis, tarptautinis metalo sektoriaus ir automobilių pramonės verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2020“

Švedijoje šią savaitę vyko  Enterprise Europe Network organizuojamas tarptautinis metalo sektoriaus ir automobilių pramonės verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2020“. Daug metų organizuojamas renginys, įprastai vykstantis Jončiopinge (Švedija)  prie tarptautinės parodos  „Elmia Subcontractor“, dėl COVID-19 rizikos  2020 metais buvo perkeltas į virtualią erdvę.

2020 metais tarptautinis verslo kontaktų renginys pritraukė beveik 400 dalyvių iš 26 pasaulio šalių. Keturias dienas vykusio renginio metu buvo suplanuota daugiau nei 500 tarptautinių susitikimų.

Žinomas renginys yra ypač populiarus tarp automobilių pramonės gamintojų ir tiekėjų,  nes kasmet tarp pagrindinių „pirkėjų“ galima sutikti tokius rinkos gigantus kaip Volvo Cars, Scania, CERN, Trelleborg Industrial Solutions, Toyota Material Handling Manufacturing, Fläkt Woods, SKF ir t.t.

Trumpų, 25 minutes trunkančių, susitikimų metu įmonės turėjo galimybę neišeidamos iš ofiso susitikti su potencialiais užsakovais, tiekėjais, pirkėjais, paslaugų teikėjais ir t.t.

Šiemet  renginyje dalyvavo 13 įmonių iš Lietuvos.

UAB Sigmaris Group, gaminančios metalo konstrukcijas bei teikiančios industrines paslaugas, atstovė  Meda Lozoraitytė, pirmą kartą dalyvavusi šiame verslo kontaktų renginyje mano, jog Elmia Subcontractor Connect  2020 verslo kontaktų renginio perkėlimas į virtualią erdvę buvo labai naudingas smulkius komponentus ir detales gaminančioms įmonėms, norinčioms praplėsti savo partnerių tinklą. Nors įmonė pasigedo statybos ir laivybos sektoriuje dirbančių rangovų, tai nesutrukdė UAB Sigmaris Group susiplanuoti  daug susitikimų su potencialiais verslo partneriais ir tiekėjais, iš kurių 7 buvo labai naudingi.

AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonė „Vakarų Technologiniai Sprendimai“ tarptautiniame verslo kontaktų renginyje „Elmia Subcontractor Connect“ dalyvavo jau 3 kartą. Nerūdijančio plieno įrangą jūros, energetikos, chemijos bei maisto pramonei gaminanti įmonė, šiais metais renginyje dalyvavo virtualiai, pasitelkdama informacinių technologijų galimybes. „Šiemet renginys mums, kaip ir kitiems parodos dalyviams, buvo kitoks nei įprasta. Susiklosčiusi situacija dėl koronaviruso pakoregavo renginio scenarijų ir turėjome atsisakyti galimybės jame dalyvauti gyvai, kaip tai darėme dvejus metus iki tol. Džiugu, jog šiemet organizatoriai, užuot atšaukę renginį, sugebėjo perkelti jį į virtualią erdvę, taip dar kartą įrodydami, kad esame ant 4.0 pramonės revoliucijos slenksčio, gebame efektyviai išnaudoti skaitmenizacijos ir automatizacijos teikiamą naudą. Manau, jog šiuo sektinu pavyzdžiu ateityje vadovausis ir kiti parodų, renginių organizatoriai, kurie buvo priversti nukelti renginius kitiems metams ar net ilgesniam laikui. Galbūt todėl, kad toks dalyvavimo formatas vis dar daugeliui iš mūsų nėra įprastas, šiais metais sulaukta mažiau dalyvių nei buvo tikėtasi, tačiau, svarbiausia, kad parodos metu visi turėjome puikią galimybę pasisemti naujų žinių, užmegzti naudingų kontaktų. Dėkojame parodos rengėjams už informatyvų, įdomų ir itin naudingą renginį bei tikimės kitais metais išvysti dar gausesnes dalyvių gretas“, − patirtimi dalijosi pardavimų vadovas Steponas Šmitas.

Enterprise Europe Network, veikiančio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, partneriai organizuoja įvairių sektorių tarptautinius verslo kontaktų renginius visoje Europoje ir už jos ribų. Besidominčius kviečiame apsilankyti projekto puslapyje: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/