Išsakyk savo nuomonę! Verslo konsultacijos ir SME Feedback (liet. grįžtamasis smulkaus ir vidutinio verslo ryšys) anketa

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) dėka, Lietuvos įmonės gali įsitraukti į Europos politikos formavimo procesus naudojantis verslo konsultacijų ir SME Feedback paslaugomis.

Verslo konsultacijų tikslas yra surinkti iš MVĮ (mažos, vidutinės įmonės) informaciją apie būsimus įstatymus ir atlikti išankstinį įstatymų poveikio MVĮ vertinimą dar ruošimo stadijoje. Todėl Lietuvos įmonės kviečiame dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamose verslo konsultacijose, kurios yra skirtos nuomonės apie ES teisės aktus, iniciatyvas ir reglamentavimą ES vidaus rinkoje išreiškimui. Verslo konsultacijų temos bus skelbiamos mūsų internetinėje svetainėje.

SME Feedback tikslas – surinkti problemų pavydžius, su kuriomis susiduria įmonės vieningoje rinkoje dėl esamų ES įstatymų. Todėl siekiame sužinoti ar:

  • Jūsų verslas susidūrė su problemomis bandant pradėti verslą naujose Europos rinkose?
  • Jums kyla probemų vykdant sudėtingas Europos direktyvas?
  • Jums kyla klausimai, susiję su Europos procedūromis, į kuriuos negalite rasti atsakymo?
  • Europos įstatymai arba jų trūkumas trukdo Jūsų verslui sėkmingai veikti vieningoje Europos rinkoje?

Prašome užpildykite anketą ir atsiųskite mums. Jūsų nuomonė yra labai svarbi!!!

Užtruksite mažiau nei 5 min. pildydami SME Feedback anketą, o mes su Jumis susisieksime dėl papildomos informacijos

Enterprise Europe Network atstovai Lietuvoje įves duomenis apie Jūsų atvejį į Europos Komisijos SME Feedback duomenų bazę. Jūsų grįžtamasis ryšys padės Komisijai paruošti strategines konsultacijas ir diskusijas suinteresuotoms šalims, siekiant stebėti Europos įstatymų taikymo būdus šalyse narėse ir nustatyti poreikį esamų įstatymų pritaikymui, naujų ruošimui ar pritaikant naujas, ne teisines, priemones.