„Intelektinės nuosavybės vadovas“ – metodinė medžiaga tekstilės, baldų, odos ir avalynės pramonėms

Balandžio 26-ąją, Pasaulio intelektinės nuosavybės dieną, Lietuvos Respublikos Seime vykusioje konferencijoje „Kaip apsaugoti intelektinę nuosavybę ir saugiau jaustis ES ir pasaulio rinkose“ buvo pristatyta intelektinės nuosavybės metodinė medžiaga lietuvių kalba, skirta labiausiai dėl klastojimo pažeidžiamoms tekstilės, baldų, odos ir avalynės pramonėms. Tai pirmoji tokio pobūdžio medžiaga paruošta Lietuvos verslui.

Leidinyje išsamiai pateikiama informacija apie intelektinės nuosavybės apsaugą dvidešimtyje ES ir pasaulio šalių bei patarimai, kurie skirti palengvinti įmonėms ruošti strategijas kovoje su intelektinės nuosavybės teisių pažeidimais, susijusiais su prekių ženklo ir prekių klastojimu, visos Europos mastu.

Nemokamą leidinį „Intelektinės nuosavybės vadovas“ galite gauti Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) Vilniaus biure, veikiančiame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose arba elektroninėje formoje: http://www.innovaccess.eu/handbooks_lang.html.