„Inovacijų prizas“ – paskata naujiems įššūkiams

VšĮ Lietuvos inovacijų centras, kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija skelbia nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ pradžią. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas aštuntus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.

 Kalbinti praėjusių metų „Inovacijų prizo“ dalyviai sutartinai teigia, kad dalyvavimas konkurse jiems ne tik leidžia peržvelgti verslo procesus, padidinti savo įmonės žinomumą, tačiau atneša ir praktinės naudos. „Mūsų įmonė nuolat tobulina veiklos procesus, siekdama kuo greičiau ir kokybiškiau tenkinti klientų poreikius“, sako Mindaugas Slapšys, UAB „Rifas“ direktorius. „Įmonė nuolat tobulina techninius sprendimus, bei diegia Lean filosofiją. „Inovacijų prizas“ mums patvirtino, kad dirbame reikiama linkme. Šis apdovanojimas – dar vienas patvirtinimas, kad dirbame kokybiškai ir esame konkurencingi ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse rinkose”, teigia modernios elektrotechnikos įmonės vadovas. UAB „Rifas“, bendradarbiaudamas su gerai žinomomis pasaulyje kompanijomis, eksportuoja savo produktus į įvairias rinkas, tokias kaip Pietų Korėja, Kinija, Vietnamas, Singapūras, Brazilija, Egiptas.

Kiekvienais metais „Inovacijų prizo“ konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo įmonių tarpe. Jame dalyvauja ne tik stambaus verslo atstovai, jau spėję išgarsėti šalyje ir už jos ribų, bet ir naujos įmonės, dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje naujomis idėjomis ir veržlumu. Apdovanojimas joms pasitarnauja kaip puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei. “Mes stengėmės ir stengsimės, kad UAB „Rifas“ klientams ir visuomenei asocijuotųsi su kokybišku darbu ir inovacijomis”, apibendrina p. Slapšys.

Šiais metais konkursas bus vykdomas trijose kategorijose: „Inovatyvios įmonės“, „Inovatyvaus produkto“, taip pat prizai bus įteikti „Inovatyviam jaunajam verslininkui“. „Inovacijų prizo“ laureatams įteikiamas sertifikatas, statulėlė bei teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Įmonės, pageidaujančios dalyvauti konkurse, turi užpildyti ir atsiųsti paraiškos formą, pateikiamą konkurso internetiniame puslapyjewww.inovacijuprizas.lt. Paraiškos priimamos iki 2011 m. lapkričio 15 d. Dalyvių paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Laimėtojai bus apdovanoti 2011 m. gruodžio mėn.

 

Daugiau informacijos:

Marius Ramanauskas
Lietuvos inovacijų centras
Tel:               8 5 2356116

Mob.             8 686 50050

El. paštas: m.ramanauskas@lic.lt

Šaltinis: www.rifas.lt , www.inovacijos.lt