Enterprise Europe Network verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – nemokama galimybė susirasti verslo partnerių daugiau nei 50 šalių

Merlin verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai didžiulė Enterprise Europe Network tinklo klientų verslo, technologijų ir mokslinių tyrimų pasiūlymų talpykla, kurioje šiuo metu skelbiama bemaž 12 000 pasiūlymų iš 54 šalių.

Naudodamiesi paieškos filtrais (pasiūlymo tipas, šalis, potencialaus partnerio šalis, pasiūlymo paskelbimo data), taip pat įvesdami jums rūpimus ir su jus dominančia bendradarbiavimo sritimi susijusius raktinius žodžius (pvz.: baldai, maisto produktai, metalo apdirbimas ir pan.), lengvai galite atrasti tik Jums aktualius pasiūlymus.

Pasirinkus iš sąrašo konkretų bendradarbiavimo pasiūlymą, bus matomas detalus jo aprašymas (įmonės veikla, darbuotojų skaičius, apyvarta, siūlomas bendradarbiavimas, reikalavimai potencialiems partneriams ir kt.), o norint gauti pasiūlymą pateikusios įmonės kontaktus, beliks paspausti „Request more information“ ir užpildyti susidomėjimo formą. Vėliau jums bus perduota užsienio įmonės/organizacijos kontaktinė informacija ir derybas vykdysite tiesiogiai.

Jūsų patogumui veikia ir verslo pasiūlymų prenumerata. Užsiregistravę Merlin verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje, įvedę raktinius žodžius ir pasirinkę prenumeratos gavimo dažnumą, pasiūlymus reguliariai gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Šios verslo bendradarbiavimo duomenų bazės privalumas – patikima informacija apie įmones, kadangi anketas peržiūri, patikrina ir į duomenų bazę talpina šalies, kurioje įsikūrusi įmonė, Enterprise Europe Network tinklo darbuotojai. Į juos visada galima kreiptis iškilus papildomiems klausimams apie dominančią įmonę.

Naudodamiesi Merlin verslo bendradarbiavimo duomenų bazės teikiama partnerių paieškos galimybe, per pirmuosius du šių metų mėnesius užsienio partnerius jau susirado ir oficialiomis sutartimis bendradarbiavimą įtvirtino 5 Kauno regiono įmonės ir organizacijos, dar kita tiek veda intensyvias derybas.

Nepraleiskite progos susirasti užsienio partnerių pasinaudojant Enterprise Europe Network verslo bendradarbiavimo duomenų baze ir Jūs!

Daugiau informacijos: susisiekite su Enterprise Europe Network atstovu Kauno regione ingrida.braziuniene@chamber.lt, tel.: (8-37) 229212