Enterprise Europe Network partneris Vokietijoje – ZENIT GmbH

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) Vokietijoje vienija 60 organizacijų-tinklo partnerių, padėdamas mažoms ir vidutinėms įmonėms didžiausioje Europos ekonomikoje. Lyginant su kitomis Europos Sąjungos narėmis, Vokietija turi pakankamai didelį vidutinių įmonių skaičių, kuriose dirba nuo 50 iki 250 darbuotojų. Daugiau nei trys milijonai įmonių, patenkančių į šią kategoriją, Vokietijoje įdarbina apie 70 proc. darbo jėgos ir sudaro apie pusę BVP, tačiau tik 20 proc. eksporto apimties. Todėl ieškodamos partnerių užsienyje, jos dažnai naudojasi Enterprise Europe Network paslaugomis.
„Mums malonu, kad vis didėjantis skaičius netgi mažų įmonių pripažįsta veiklos tarptautiniu mastu svarbą ir naudojasi Enterprise Europe Network siūlomomis paslaugomis“, – pažymi Peter Wolfmeyer, ZENIT GmbH – Enterprise Europe Network partneris Mulheime prie Rūro – vykdantysis direktorius.
Teikdamas informaciją ir ieškodamas verslo, technologijų perdavimo ar tyrimų ir plėtros partnerių užsienyje, Enterprise Europe Network padėjo daug Vokietijos įmonių.
Verslininkams, norintiems vykdyti veiklą Vokietijoje, Enterprise Europe Network organizuoja daug verslo kontaktų mugių ir kitų veiklų didžiausiose tarptautinėse prekybos mugėse. Svarbiausi renginiai apima informacijos ir komunikacijos technologijų mugę „CeBit“ Hanoveryje, „Baltic Future“ – Rostoke, skirtą jūrų vėjo energijai ir jūrų pramonei, bei medicinos sektoriaus mugę „Medica“ Diuseldorfe.
Daugiau informacijos apie ZENIT GmbH: http://www.nrw-europa.de ir http://www.zenit.de

 

Informaciją parengė:
Marijus Muralis
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkas