Enterprise Europe Network pagalba užmegzti kontaktai stiprina Lietuvos ir Singapūro finansinių technologijų organizacijų bendradarbiavimą

BCCS klasteris yra Lietuvos skaitmeninių inovacijų asocijuota organizacija, vienijanti Lietuvos bei tarptautines privačias įmones bei universitetus, įgalinanti Fintech bei Web3 susijusių inovacijų bei technologijų kūrimą ir diegimą, apjungiant BCCS narių žinias, talentus ir technologijas.

„Dėkojame Lietuvos inovacijų centrui (LIC) bei Enterprise Europe Network (EEN), padėjusiems BCCS klasterio koordinatoriui UAB Devslate group, užmegzti pradinius kontaktus su Singapūro Fintech ekosistema bei viena didžiausių šios srities organizacijų – Singapūro Fintech Asociacija, vienijančia daugiau nei 1500 narių bei toliau vystyti tarpusavio bendradarbiavimą Fintech ir Web3 srityse“, – teigia UAB „Devslategroup“ vadovas ir BCCS klasterio koordinatorius, Petras Petkevičius.

„Šių metų lapkričio mėnesį, kaip tęstinumas šių užmegztų per LIC bei EEN verslo kontaktų, BCCS klasterio buvo inicijuota ir kartu su Lietuvos verslo konfederacija (LVK) įgyvendinta Lietuvos verslo misija į Singapūro Fintech festivalį (SSF), kurioje kartu dalyvavo ir kitos Lietuvos įmonės bei viešojo sektoriaus organizacijos: Lietuvos bankas, Investuok Lietuvoje, ministerijos. Taip pat, vystant šią iniciatyvą LR ambasadoje Singapūre buvo sėkmingai suorganizuotas papildomas renginys Singapūro Fintech ekosistemai kartu su Lietuvos delegacija“, – džiaugiasi užmegztų kontaktų rezultatais ir jų tęstinumu P. Petkevičius.

Ilgalaikį ir sėkmingą bendradarbiavimą su BCCS klasteriu lėmė Lietuvos inovacijų centro įgyvendinamos iniciatyvos skaitmeninės transformacijos srityje – Lietuvoje koordinuojamas Enterprise Europe Network bei aktyvus dalyvavimas skaitmeninės sektorinės grupės veiklose, narystė Europos skaitmeninių MVĮ aljanso veikloje, vieno iš Europos skaitmeninių inovacijų centrų koordinavimas Lietuvoje bei daugybė kitų tarptautinių projektų. „Dalyvavimas šiose iniciatyvose Lietuvos įmonėms suteikia galimybes dalyvauti tarptautiniuose renginiuose, rasti bendradarbiavimo partnerius verslo ir technologiniam bendradarbiavimui, taip pat partnerius tarptautiniams MTEPI projektams bei keistis gerąją praktika su užsienio šalių įmonėmis ir organizacijomis“, – pasakoja Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis.