Eksporto partnerių ieškoti nuo šiol padės speciali duomenų bazė

1733_4daf8b9976f650b5a5486903db8ed884Patikimų eksporto partnerių Lietuvoje ieškančios užsienio kompanijos informacijos apie įvairių šalies verslo sektorių gamintojus ir paslaugų teikėjus nuo šiol gali rasti atnaujintoje eksportuotojų duomenų bazėje. Potencialūs užsienio partneriai jau dabar kviečiami ja naudotis – nemokamoje duomenų bazėje pateikiami detalūs Lietuvos įmonių aprašymai, kontaktinė informacija. Duomenų bazė nuolat pildoma naujomis įmonėmis.

„Ši duomenų bazė, kuri patobulinta pagal naujausias informacinių technologijų tendencijas, padės Lietuvos ir užsienio šalių verslininkams užmegzti ryšių, prisidės auginant šalies eksporto mastą. Šį įrankį prižiūrinti „Versli Lietuva“ eksportuotojų duomenų bazę aktyviai populiarins tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose, telkdama dėmesį į prioritetines eksporto šalis“, – teigia ūkio ministras Evaldas Gustas.

Užsienio įmonėms per šią duomenų bazę suteikiama galimybė atsisiųsti juos dominančių įmonių aprašymus ar tiesiogiai susisiekti su potencialiais gaminių ar paslaugų tiekėjais.

Pasak ūkio ministro, taip pat bus parengti specialūs informaciniai paketai Lietuvos ambasadoms ir ekonominės diplomatijos dalyviams, naudosiantiems šį įrankį ir taip aktyviai ir koordinuotai prisidėsiantiems prie naujų ryšių ir galimybių paieškos. Naudodamosi eksportuotojų duomenų baze įmonės gaus informacijos apie planuojamas parodas, verslo misijas, renginius.

Prieš įtraukdami į duomenų bazę naują įmonę, „Versli Lietuva“ konsultantai peržiūri įmonių aprašymus, kurie apima detalius už eksporto veiklą atsakingo įmonės atstovo kontaktus, įmonės ir jos produktų aprašymus, turimas kvalifikacijas ir sertifikatus, produktų katalogus. Kiekvieną įmonės aprašymą galima atsisiųsti pdf formatu.

Eksportuotojų duomenų bazėje užsienio įmonės gali pateikti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus ir nurodyti, kokių gaminių ar paslaugų tiekėjų jos ieško Lietuvoje. Lietuvoje partnerių ieškantys verslininkai gali nemokamai paskelbti viešų bendradarbiavimo pasiūlymų arba gauti konsultaciją.

 Eksportuotojų duomenų bazę rasite adresu http://edb.enterpriselithuania.com