Atgarsiai: Lietuvos – Vengrijos įmonių susitikimai

Kovo 25 dieną Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose bei ITD Hungary Zrt., Vengrijos investicijų ir prekybos vystymo agentūroje kartu su partneriais Lietuvoje organizavo Lietuvos ir Vengrijos verslininkų susitikimus.

Vengrijos verslininkams buvo pristatyta Kauno investicinė ir verslo aplinka, Lietuvos verslo kultūros aspektai, Kauno laisvos ekonominės zonos privalumai, paramos paslaugos tarptautinio verslo plėtrai.

Įmonė Csaba Metal pristatė vidutinio dydžio (25 sėdimų ir 25 stovimų vietų) žemagrindį miesto autobusą.

Renginyje dalyvavo 6 Vengrijos ir 33 Lietuvos įmonės (tai gamintojai, žaliavų, paslaugų tiekėjai bei prekybininkai), įvyko 35 verslininkų susitikimai.

Ilgalaikių verslo partnerių ieškančios Vengrijos įmonės dirba šiose srityse: prekyba mikrobiologiniais preparatais, naudojamais žemdirbystėje, autobusų, metalo konstrukcijų ir atsarginių dalių gamyba įvairių žemės ūkio mašinų, technologinių linijų, įrengimų žemės ūkiui gamyba, austinių juostų, virvučių, nėrinių, kitų apdailos elementų gamyba popierinių maišelių, popieriaus dovanoms gamyba, mėsos ir mėsos produktų gamyba.

Susitikimų rezultatus analizuosime po renginio ir labai tikimės, kad po šios verslininkų misijos bus pasirašytos konkrečios verslo sutartys. Iš kitų verslo kontaktų renginių jau fiksavome 7 verslo susitarimus praėjusiais metais.

Lietuvos ir Vengrijos įmonėms verslo kontaktų renginio organizavimas, potencialių verslo partnerių paieška, susitikimų pravedimas, pagalba pasiruošti pirmoms deryboms bei tolesnė pagalba organizuojant tarptautinį verslą yra nemokamos.

iXTWU3DAT

Daiva Vyšniauskienė, Enterprise Europe Network projekto vadovė