Verslo pusryčiai su Kanados vyresniuoju prekybos atstovu Baltijos šalims – Nicolu Lepage

Renginio laikas

2023 lapkričio 28
09:30 - 11:30

Renginio vieta

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Loading Map....

Lapkričio 28 d. maloniai kviečiame į Vilniaus PPAR Eksporto klubo verslo pusryčius „Prekybos ir investavimo galimybių Kanadoje apžvalga“. Renginys organizuojamas su Kanados ambasada Lietuvoje, Enterprise Europe Network projekto rėmuose. Renginyje dalyvauja Kanados vyresnysis prekybos atstovas Baltijos šalims Nicolas Lepage ir Kanados ambasados Lietuvoje programų vadovė Eglė Jurkevičienė.

Kada: 2023 m. lapkričio 28  d. 9:30 val.

Kur: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (T. Kosciuškos g. 30, 4 aukštas).

Kalba: lietuvių ir anglų kalbomis.

Prašome registruotis iki lapkričio 24 d. REGISTRACIJA

 

RENGINIO PROGRAMA

 

9:30 – 10:00 Verslo pusryčiai
10.00 – 11.30 ·         „Prekybos ir investavimo galimybių Kanadoje apžvalga“ – Nicolas Lepage, Kanados vyresnysis prekybos atstovas Baltijos šalims

·         Diskusija

·         Klausimai atsakymai

·         Neformalus bendravimas

11.30 Renginio pabaiga

 

 

Daugiau apie pranešėją:

Nicolas Lepage nuo 2023 spalio mėn. yra komercijos reikalų patarėjas Latvijai, Lietuvai ir Estijai bei regiono vyresnysis prekybos atstovas Baltijos šalyse. 2018–2023 m. N. Lepage buvo vyresnysis prekybos atstovas Kanados ambasadoje Prancūzijoje ir patarėjas investicijų, inovacijų bei švietimo klausimais. Prieš tai dirbo komercijos patarėju ir vyresniuoju prekybos atstovu Kanados ambasadoje Varšuvoje ir buvo atsakingas už dvišalę prekybos programą su Lenkija ir Baltarusija.

 

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki lapkričio 24 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt   arba tel. +370 618 39095

 

Internetinis seminaras: „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“

Renginio laikas

2023 lapkričio 28
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Online

Lapkričio 28 d., 10 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą internetinį seminarą „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“.

Seminaro metu bus pristatyta:

  • Japonijos kultūros pagrindas ir vertybės
  • Japonijos verslo pasaulis ir įmonės
  • Japonijos tarpkultūrinis profilis per tarpkultūrines dimensijas – galios valdymas, samprotavimo būdas, laiko valdymas…
  • Įėjimo į rinką kanalai

Pranešėjas: Pierre Tuvi

Pierre’as Tuvi yra Paryžiuje įsikūrusios konsultacinės kompanijos SyVision, remiančios tarptautines įmones, norinčias vystytis Azijoje ir Europoje, įkūrėjas. Jis prižiūri bei aktyviai dalyvauja visose SyVision vykdomose misijose. Su Japonijos ir Europos klientais, norinčiais tobulėti užsienyje, jis dažnai eina vyresniojo konsultanto, vadovaujančio atsakingai komandai, pareigas. Pierre Tuvi teikia įmonėms tarpkultūrines instruktavimo/mokymo paslaugas ir yra dirbęs su beveik visomis didžiausiomis Prancūzijos įmonėmis. Pierre Tuvi turi ypač daug žinių bei patirties šiuose sektoriuose: automobilių, aeronautikos, energetikos, daiktų interneto ir medicinos. Jis taip pat dirba su viešąja įstaiga JETRO (Japonijos išorės prekybos organizacija), kuri priklauso Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerijai.

Seminaras vyks ZOOM platformoje.

Seminaro kalba: anglų

Registracija iki: lapkričio 27d., 16:00 val.

Registracija į seminarą: https://bit.ly/3MLusfv 

*Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija  – būtina. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Iškilus klausimams rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite +370 633 74431

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!