Renginio laikas

2020 gegužės 04 — 2020 gegužės 08
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Textile Connect“ perkeliamas į virtualią erdvę ir vyks 2020 m. gegužės 4-8 dienomis.

Kviečiame Lietuvos tekstilės gamintojus bei tekstilės apdirbimo paslaugų teikėjus, ieškančius partnerių užsienyje, dalyvauti nemokamame renginyje bei nuotoliniu būdu susipažinti su potencialiais partneriais iš visos Europos.

Daugiau informacijos apie renginį: https://textile-connect-2020.b2match.io/

Registracija: https://textile-connect-2020.b2match.io/signup

Suraskite partnerius neišeidami iš namų! Susiklosčius esamai situacijai dėl COVID – 19, realūs susitikimai perkeliami į virtualią erdvę! Registruokitės, kvieskite į susitikimus Jums įdomius dalyvius, patvirtinkite arba atmeskite gautus kvietimus – turite galimybę susitikti po potencialiais partneriais iš 10 Europos šalių! Prieš renginį į savo elektroninį  paštą gausite susitikimų grafiką bei galėsite jungtis  suplanuotiems susitikimams internetu.

Šis renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus  įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei platintojų.

Užsienio  įmonės ypač domisi Lietuvos  tekstilės įmonėmis, kurios galėtų  atlikti paslaugas pagal jų užsakymus (siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas, skaitmeninės spaudos paslaugos, medžiagų kūrimas, drabužių konstravimas, modeliavimas, plisavimas ir t.t.)

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Jeigu turite klausimų, susisiekite su  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstove Ingrida Braziūniene, tel. 8633 74431, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

 

     

Renginio laikas

2020 gegužės 07
14:00 - 16:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Vienas didžiausių iššūkių verslui šalyje paskelbus ekstremalią situaciją – darbo organizavimas. Apie COVID-19 įtaką darbo santykiams, priimtus teisės aktų pakeitimus ir valstybės taikomas priemones darbo vietų išsaugojimui bei kaip jomis pasinaudoti kviečiame išgirsti iš pirmų lūpų – Valstybinės darbo inspekcijos ir Užimtumo tarnybos atstovų.

Programa:

  1. COVID-19 įtaka darbo santykiams

       Šarūnas Orlavičius, VDI Darbo teisės skyriaus vedėjas

  1. Išmokų savarankiškai dirbantiems bei subsidijų už prastovas skyrimo tvarka ir procedūros

       Renata Ševerenkienė, Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento vyriausioji specialistė

 

Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija (iki gegužės 6 d. imtinai). Registruotis galite čia.

Svarbu! Visi užsiregistravusieji, dieną prieš renginį, gaus nuorodą, per kurią prisijungę, galės stebėti pranešimus.

Papildoma informacija el. paštu agne.jaraite@chamber.lt, tel. +370 623 73520