Lietuvos įmonė „Tinpro“ užmezgė bendradarbiavimą su Švedijos bendrove „CA Studio“

UAB „Tinpro“ – tai įmonė, užsiimanti metalo apdirbimu ir dengimu, kuri specializuojasi stambios pramonės pusgaminių gamybos srityje. Daugiau nei 10 metų inžinerijos patirtį sukaupusi įmonė šiandien savo klientams gali pasiūlyti efektyvius sprendimus, naudingus verslui ir namams.

Panevėžyje įsikūrusi UAB „Tinpro“ orientuota tik į aukščiausius kokybės standartus, demonstruoja gebėjimą ne tik atitikti klientų lūkesčius, bet ir juos viršyti. Nenuostabu, jog pasiekti džiuginantys rezultatai bei ši sėkmės istorija, kuria šiandien dalinasi įmonės gamybos vadovas Tadas Sarnačinskas – tai įmonėje dirbančių savo srities specialistų profesionalumo ir jų nuoseklaus darbo rezultatas.

Enterprise Europe Network (EEN) tinklo atstovų Vilniuje – Lietuvos inovacijų centro (LIC) pagalba užmezgėme ryšius su Švedijos įmone „CA Studio“, kuri kuria specialius vyno butelių laikiklius ir jais prekiauja. Švedų kompanijos „CA Studio“ atstovai EEN bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazėje paskelbė užklausą, jog ieško vyno butelių laikiklių gamintojų. Tad į mus kreipėsi LIC darbuotojas su pasiūlymu, kas vėliau išsirutuliojo į kontaktų perdavimą, o vėliau ir į online susitikimus, kaip mūsų įmonė galėtų įgyvendinti švedų viziją. Pradinis bendravimas buvo orientuotas į gamybos poreikius, tačiau greitai pastebėjome galimybę pagerinti jų produkto konstrukciją. Analizuodami esamą dizainą, nustatėme, kad klientas iššvaistė iki 80% žaliavos. Siekdami padėti užsakovui, pasiūlėme efektyvesnį gamybos metodą. Po išsamių diskusijų ir patobulinimų, pagaminome naujus pavyzdžius, kuriuos išsiuntėme „CA Studio“ vertinimui. Suderinę visus techninius klausimus ir sukūrę specialią formą produkto gamybai, šiuo metu deriname pakuotės klausimus. Esame labai patenkinti galėdami prisidėti prie „CA Studio”  plėtros proceso, sukurdami tvaresnį gaminį, kuris dabar naudoja net 92% žaliavos. Tikimės artimiausiomis savaitėmis užbaigti pakuotės derinimo darbus ir pereiti prie sutarčių pasirašymo. Jau esame susitarę, kad įmonė „Tinpro“ palaikys tam tikrą kiekį gaminių sandėlyje ir jau pradėjome gamybą“, – džiaugdamasis šia sėkminga partneryste ir išreikšdamas lūkesčius dėl ilgalaikio bendradarbiavimo, kuris bus naudingas abiem pusėms, pasakojo įmonės „Tinpro“ gamybos vadovas Tadas Sarnačinskas.

 

 

 

  • Enterprise Europe Network veikia visame pasaulyje, tinklas apima 40+ šalių, 450+ partnerių organizacijų ir tūkstančius ekspertų iš įvairių verslo paramos organizacijų, garsėjančių kompetencija ir paslaugų kokybe. Lietuvoje Enterprise Europe Network atstovauja keturių organizacijų: VilniausKauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei VšĮ „Lietuvos inovacijų centras“, konsorciumas.

 

  • Bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę rasti verslo, technologijų perdavimo bei mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) partnerių daugiau nei 40-yje šalių. Enterprise Europe Network (EEN) duomenų bazėje skelbiami tūkstančiai pasiūlymų, kurie yra reguliariai atnaujinami.