Kūrybinių industrijų ir kultūros startuolių konkursas 2024 || LIETUVA

Šiandien kūrybinės industrijos išgyvena globalų pokytį. O pažangiųjų technologijų naudojimas įgauna vis didesnį pagreitį. Turi idėją ar jau veikiantį verslo modelį, susijusį su NFT, meta visata, išmaniosiomis programėlėmis ar inovatyviomis platformomis, perteikiančiomis meną ir kultūrą visuomenei? Tai yra tas renginys, kuris gali tau nutiesti tiltą į tarptautines rinkas!

ChangeMakers’ON kartu su globaliu kūrybiniu industrijų tinklu „Creative Business Network”, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir „Hostinger” kviečia kūrybinių industrijų ir kultūros startuolius drąsiai žvelgti į pokyčius ir iš to pasiimti maksimalią naudą! Visus kūrėjus kviečiame dalyvauti nacionaliniame konkurse „Creative Business CUP 2024” ir laimėti unikalią galimybę pristatyti savo verslą pasaulinio lygio investuotojams Danijoje!

STARTUOLIŲ VERSLO IDĖJŲ (PITCH) PRISTATYMAS LIETUVOJE

Kada || Balandžio 12 d. 17 val.

Kur || Hostinger (Jonavos g. 60C, Kaunas)

Registracija || https://www.f6s.com/creative-business-cup-2024/apply

 

DALYVAUTI GALI ŠIŲ INDUSTRIJŲ ATSTOVAI:

Reklama / Architektūra / Dizainas / Internetiniai žaidimai / Mada / Filmai ir fotografija / Gastronomija / Laisvalaikis ir turizmas / Muzika / Performansai / Edukacinės technologijos / Leidyba / Radijas ir televizija / Kūrybiniai IT sprendimai / 3D spausdinimas

 

ATRANKOS KRITERIJAI:

 Verslo idėjos kūrybiškumas

 Potencialas lokalioje ir globalioje rinkose

 Verslo įgyvendinimo resursai

Creative Business Network” pasaulyje yra didžiausias kūrybinių industrijų atstovų tinklas, vienijantis kūrybininkus, investuotojus, ekspertus iš daugiau nei 80 šalių. Kasmet jose vyksta nacionaliniai konkursai, kurių metu išrenkama po vieną atstovą atstovauti savo šaliai Kopenhagoje vykstančiame tarptautiniame konkurse. Prieš konkursą visi nacionaliniai laimėtojai kviečiami sudalyvauti Kūrybinių industrijų akademijoje ir taip pasiruošti prieš prisistatymą investuotojams.

Creative Business Network” suteikia galimybę:

  • praplėsti savo kontaktų tinklą visame pasaulyje ir užmegzti naudingų partnerysčių
  • tikslingai patraukti investuotojų dėmesį į kūrybinių industrijų ir kultūros industrijų startuolius
  • kūrybinių industrijų akademijoje sulaukti vertingų įžvalgų iš mentorių ir taip patobulinti savo kuriamą produktą ar paslaugą
  • vienoje vietoje sužinoti aktualiausias verslo, marketingo, inovacijų ir kitas tendencijas, kurias pristato verslo atstovai iš daugiau nei 80 šalių.

Primename, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra Enterprise Europe Network tinklo narys, kuris veikia daugiau nei 50 šalių ir junga virš 3000 ekspertų. Vilniaus PPAR aktyviai dalyvauju Enterprise Europe Network kultūros ir kūrybinių industrijų sektorinėje grupėje ir atstovauja Enterprise Europe Network iš Lietuvos pusės. Grupėje yra apie 90 įvairių šalių organizacijų, kurios aktyviai dirba su klientais kūrybinių industrijų srityje.

Su Enterprise Europe Network Lietuva veiklomis kviečiame susipažinti šiame video https://youtu.be/Vcq0Dm631Uc.

Daugiau apie EEN: https://eenlietuva.eu/