Įvyko VPPAR inicijuotas vebinaras „Verslo galimybės Ispanijoje“

Rugsėjo 13 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) ir juose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su partneriais – Lietuvos ambasada Ispanijoje, surengė vebinarą „Verslo galimybės Ispanijoje“. Virtualiame renginyje dalyvavo 45 lietuviškų įmonių iš maisto, kosmetikos, rinkodaros, logistikos, biotechnologijų, IT, gamybos, perkybos ir kitų sektorių.

 

Lyra Puišytė-Bostroem, Lietuvos ambasadorė Ispanijoje ir dr. Almantas Danilevičius Vilniaus PPAR generalinis direktorius

„Rūmų vardu reiškiu padėką renginio partneriams – Lietuvos ambasadai Ispanijoje už paramą

inicijuojant ir organizuojant šį renginį, kurio tikslas – daugiau sužinoti apie verslo galimybes Ispanijoje. Džiaugiuosi šilta draugyste su ambasada ir tuo, kad šiais metais, tai jau antrasis įvykęs renginys. Dėkoju Lietuvos ambasadorei Ispanijoje Lyrai Puišytei – Bostroem. Linkiu visiems produktyvaus vebinaro ir tikiu, kad tarp čia susirinkusių verslo bendruomenių užsimegs dvišalė prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo plėtra“, – renginio dalyvius sveikino dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

„Lietuvos ir Ispanijos ekonominiai ir verslo santykiai yra labai aktyvūs, nes mūsų šalis priklauso Europos sąjungai ir NATO. Nežiūrint į tai visada yra vietos tobulėjimui, todėl šio vebinaro tikslas –  praktiniai patarimai Lietuvos verslui, ypatingai eksportuojančiam, nes ši sritis nėra iki galo išnaudota. Tuo pačiu noriu padėkoti Vilniaus PPAR už bendradarbiavimą organizuojant vebinarą. Linkiu visiems įdomaus ir naudingo renginio“, – sveikinimo kalboje kalbėjo Lyra Puišytė-Bostroem, Lietuvos ambasadorė Ispanijoje.

Vebinaro metu pranešimus skaitė (galite rasti nuorodoje: https://bit.ly/3U42BJB):

EKONOMINĖ SITUACIJA IR VERSLO APLINKA ISPANIJOJE,

Javier Yraola, ICEX „Investuok Ispanijoje“ projektų valdymo direktorius;

LIETUVOS IR ISPANIJOS EKONOMINIAI IR PREKYBINIAI SANTYKIAI,

Pablo Casconas Salgado, ekonomikos ir prekybos atašė, Ispanijos ekonomikos ir komercijos biuro vadovas Lietuvai ir Latvijai;

PRAKTINIAI PATARIMAI IR VERSLO PRAKTIKOS PAVYZDŽIAI,

Simona Paulauskaitė, Lietuvos profesionalų klubo Barselonoje prezidentė,

Mantvydas Bučys, teisininkas, PBPartners narys, Lietuvos profesionalų Ispanijoje narys,

Tomas Ramoška, direktorius, „Techtak Talent“