Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

Enterprise Europe Network Lietuva kiekvieną savaitę gauna užsienio verslo pasiūlymus, kurie taip pat talpinami ir verslo bendradarbiavimo duomenų bazėje.

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti užsienio verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje talpinama tūkstančiai verslo pasiūlymų, kurie yra reguliariai atnaujinami.

Šios savaitės pasiūlymai:

Įmonė iš Jungtinės Karalystės, siūlanti nešiojamą rankų tremoro slopinimo prietaisą, ieško platintojų (BRSG20240430002).

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/uk-company-producing-gyroglove-wearable-device-suppress-hand-tremors

Įmonė iš Prancūzijos ieško partnerių, turinčių patirties dirvožemio atnaujinime (BRFR20240430014).

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/french-sme-specialized-encapsulation-services-precision-agriculture-carbon

Įmonė iš Airijos ieško medinių dėžučių gamintojų / tiekėjų (BRIE20240430015).

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/irish-sme-specializing-personalized-gifting-products-seeking-identify

Įmonė iš Austrijos ieško sulankstomų metalinių konteinerių gamintojų / tiekėjų (BRAT20240502003).

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/austrian-sme-looking-producer-foldable-metal-storage-containers-under

Jei turite papildomų klausimų, drąsiai galite kreiptis į EEN konsultantus:

  • Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Kamila Lubytė, tel. +370 618 39095, el. paštu: kamila.lubyte@cci.lt)
  • Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmones įmones prašome kreiptis į: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Irma Taparauskienė, tel. +370 602 92901, el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt)
  • Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmones prašome kreiptis į: Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Viktorija Voroneckaitė, 846 390860, el. paštu: een@kcci.lt )
  • Dėl technologinio ir MTEPI bendradarbiavimo pasiūlymų bei jų skelbimo, prašome kreiptis į: Lietuvos inovacijų centrą (Deividas Zubrickis, +370 608 67353el.paštu:d.zubrickis@lic.lt)