EEN tinklas – ir naujų tiekėjų paieškai, ir asortimento plėtrai

Vienas iš Enterprise Europe Network siūlomų įrankių smulkioms ir vidutinėms įmonėms – EEN verslo partnerių paieškos duomenų bazė, kurioje nuolat talpinami verslo ir technologinio bendradarbiavimo pasiūlymai iš daugiau kaip 60 šalių. Čia ne tik galima paskelbti savo pasiūlymą, bet ir, naudojantis paieška, peržiūrėti publikuojamas užsienio įmonių anketas. Šio įrankio efektyvumu dar praeitų metų pabaigoje įsitikino ir įmonė iš Kauno – „Ingridla“.

„Ingridla“ – jau du dešimtmečius gyvuojantis šeimos verslas, orientuotas į harmoningą ir tvarų požiūrį į gamtą, bei šiais principais paremtus įgyvendinamus kraštovaizdžio projektus – nuo vizijos ir konsultavimo iki projekto ir jo pilno išbaigimo. MB „Ingridla“ nuo pat veiklos pradžios siekia ne tik pasiūlyti unikalius ir nestandartinius apželdinimo sprendimus, bet ir įgyvendinti  įnoringiausius klientų lūkesčius. Kaip teigia įmonės vadovas Gediminas Vainauskas, – „tik stengdamiesi tobulėti, nuolat besidomėdami  rinkoje esančiomis naujovėmis ir greitai reaguodami į užsakovų poreikius, galime išlikti konkurencingi“.

Kadangi jau kuris laikas įmonė jautė poreikį papildyti kraštovaizdžiui skirtų produktų asortimentą viešosioms erdvėms ir ugdymo įstaigoms skirtomis žaidimų aikštelėmis ir treniruokliais,  pirmiausia nutarė peržiūrėti aktualius verslo pasiūlymus EEN duombazėje. Aptikusi patrauklią Vokietijos lauko treniruoklių ir žaidimų aikštelių vaikams projektuotojo ir gamintojo anketą, sukūrė jai susidomėjimą ir, tarpininkaujant EEN partneriui – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, gavo tiesioginius kontaktus. Po operatyvaus apsikeitimo žinutėmis el. paštu ir telefonu, išsamaus siūlomų gaminių asortimento peržiūrėjimo, kompanijos greitai atrado bendrų interesų ir nutarė susitikti Vokietijoje. Susitikimas ir derybos praėjo itin sklandžiai, todėl dviejų šalių kompanijos sukirto rankomis ir MB „Ingridla“ tapo Vokietijos kompanijos „Playparc-Allwetter-Freizeitanlagen“ GmbH atstovu Lietuvoje.

Nuo šiol Lietuvos įmonė ne tik galės pasiūlyti vokiškos kokybės standartines viešųjų erdvių žaidimų aikšteles ir treniruoklius vietos rinkai, bet padės įgyvendinti ir individualiems poreikiams pritaikytus novatoriškus žaidimų aikštelių sprendimus, viršijančius įprastas rinkos idėjas.

EEN projekto atnešta nauda džiaugiasi abi kompanijos. Sėkmingai užmegzta partnerystė leido lietuviams išplėsti produktų, paslaugų asortimentą ir taip sustiprinti savo pozicijas rinkoje, tuo tarpu Vokietijos kompanija savo eksporto žemėlapyje pažymėjo dar vieną šalį.

Verslo partnerių paieška bei konsultacijos dėl eksporto plėtros, inovacijų diegimo bei verslo finansavimo priemonių teikiamos ir karantino metu, tik nuotoliniu būdu. Susisiekime!

www.playparc.com nuotr.