Virtualūs Enterprise Europe Network renginiai lietuvius suvedė su užsienio tvarios mados kūrėjais

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys mažoji bendrija „KUZ mados dizaino studija“ ir joje dirbantys žmonės padeda neseniai veiklą pradėjusiems mados ženklams bei startuoliams įgyvendinti jų planus ir siekius nuo idėjos išgryninimo iki realaus jos pateikimo.

KUZ studija jau gali pasigirti ir savo sėkmės istorijomis. Enterprise Europe Network organizuotame virtualiame renginyje „Textile Connect 2020“ jos darbuotojai aktyviai dalyvavo susitikimuose ir užmezgė sėkmingų ryšių su dizaineriais ir tvarios gamybos startuoliais Švedijoje ir Danijoje. Šiuo metu KUZ mados dizaino studija su Skandinavijos verslininkais tariasi dėl prototipų kūrimo, formuoja pirmuosius užsakymus, ruošia dokumentus masinei gamybai ir kuria strategijas bei ateities planus. Labiausiai studijos komandą džiugina tai, kad visi produktai šimtu procentų atspindi tvaraus prekės ženklo principus. Be to, jau derinami užsakymai ir su ispanais, su kurias užmegzti kontaktai Enterprise Europe Network virtualių renginių dėka.

„Džiaugiamės galimybe tapti sparčiai augančios verslo bendruomenės dalimi, dalintis savo patirtimi ir jėgomis, padėti ir savo šalies bendraminčiams, ir užmegzti ilgalaikius bendradarbystės saitus su kitų šalių kūrėjais ir verslininkais“, – įspūdžiais po renginio „Textile Connect 2020“ dalinosi studijos vadovė Rosita Kužmarskytė.

Ne mažiau sėkmingas lietuvių įmonei buvo ir kitas Enterprise Europe Network organizuotas virtualus renginys – B2WORTH. Jame susipažino su kaimyninės Lenkijos įmone, kurios teikiamos paslaugos, tikėtina, prisidės prie KUZ mados dizaino studijos lėtosios mados projekto.

Daugiau apie KUZ mados dizaino studiją: https://www.madebykuz.com/

Ir Jus domina tarptautinio verslo galimybės? Kviečiame susisiekti: https://eenlietuva.eu/kontaktai/