Virtualus EEN verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2021“ padėjo surasti naują tiekėją

UAB „Garlita“ – 40 metų patirtį trikotažo gamybos srityje turinti įmonė. Pradėjusi veiklą nuo megztų uniformų siuvimo dar 1970 metais, šiandien UAB „Garlita“ stebina inovacijomis bei savo kuriamais inovatyviais gaminiais patenkina ne tik pasaulyje žinomų prekių ženklų, bet ir tokių struktūrų kaip NATO, reikalavimus. Tvarūs, ekologiški ir naujoviški megzti drabužiai yra įmonės gamybos esmė, todėl Kauno rajone veikianti įmonė stabiliai auga, eksportuodama į vis daugiau pasaulio šalių.

Tiek metų dirbant šiame sektoriuje atrodo, kad turėtum žinoti visus savo sektoriaus “žaidėjus”, tačiau – nebūtinai.

Dalyvaudama Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame verslo kontaktų renginyje „Textile Connect 2021“ UAB „Garlita“ pardavimų vadovė Rita Haselvander surado naują tvarių verpalų tiekėją iš Ispanijos. Įmonė jau gavo pirmąją verpalų siuntą ir ketina ją išbandyti savo gaminiuose.

„Esu nustebusi, kad tiek metų keliaudama po užsienį ir dalyvaudama tarptautinėse parodose lig šiol nežinojau, kad tokia įmonė egzistuoja“ – teigia Rita Haselvander, kartu su savo tėčiu ir sese valdanti UAB „Garlita“.

Įmonė jau seniai rinkai siūlo tvarius gaminius, todėl tikėtina, kad bendradarbiavimas su tvarių verpalų gamintojais tęsis ir ateityje.

Tarptautinio tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginio „Textile Connect 2021“ organizatorė Ingrida Braziūnienė teigia, jog tokio tipo renginiai – puiki nemokama galimybė Lietuvos įmonėms surasti partnerių užsienyje. „Džiaugiamės, kad vis daugiau Lietuvos įmonių dalyvauja Enterprise Europe Network organizuojamuose verslo kontaktų renginiuose, kurie ne tik siūlo platų spektrą bendradarbiavimo galimybių, tačiau ir suteikia galimybę susipažinti su rinkos naujovėmis, tuo pačiu diktuodami rinkos tendencijas“. Pavasarį vykusiame renginyje “Textile Connect 2021” dalyvavo daugiau nei 600 įmonių iš 45 pasaulio šalių.

Kitų Enterprise Europe Network organizuojamų renginių sąrašą galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/