„Vikingų dienose“ Islandijoje pristatyti Lietuvos įmonių verslo bendradarbiavimo pasiūlymai

Rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 dienomis vyko jau 13 kartą organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių susirinko Islandijoje, Reikjavike. Susitikime dalyvavo daugiau nei 50 tinklo ekspertų iš Islandijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Enterprise Europe Network tinklo atstovai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, Lietuvos inovacijų centro konsultantas Alfredas Šostko užsienio kolegoms pristatė  Lietuvos įmones – rūmų narius ir tinklo klientus – ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių.

Dalyvaujant „Vikingų dienose“ taip pat aktyviai mezgami ryšiai su užsienio EEN tinklo atstovais. Šiemet susitikimų buvo gerokai daugiau nei 150. „Asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti mūsų įmonėms kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Lietuvos kompanijų poreikių viešinimas jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie tokių renginių svarbą ir gaunamą naudą kalba EEN tinklo darbuotojai.

Norėtumėte daugiau sužinoti partnerių paieškos galimybės užsienyje šalyse? Kviečiame susisiekti su Enterprise Europe Network tinklo atstovais: https://eenlietuva.eu/kontaktai/