Verslo misija į Turkiją: Stambulas ir Ankara

Informuojame, kad 2022 m. rugsėjo 25-30 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir IBWN – International Business Women Network, bendradarbiaudami su LR ambasada Turkijoje, Turkijos ambasada Vilniuje, DEİK – the Foreign Economic Relations Board of Türkiye ir Enterprise Europe Network partneriais – Stambulo prekybos rūmais bei Ankaros pramonės rūmais organizuoja verslo misiją į Turkiją: Stambulas ir Ankara. Kviečiame dalyvauti!

Su preliminaria verslo misijos programa susipažinti galite čia: PROGRAMA.

Vizito metu Ankaros pramonės rūmuose bus organizuojamas Turkijos-Lietuvos verslo forumas, Stambule – apvalaus stalo diskusijos, susitikimai su Turkijos verslo asociacijomis, verslo įmonėmis bei apsilankymas Turkijos įmonėse. Taip pat informuojame, kad rugsėjo 28 – spalio 1 d. Stambule vyks METAL EXPO paroda, kurioje labai rekomenduojame apsilankyti Lietuvos įmones, ieškančias metalo tiekėjų.

Maloniai kviečiame dalyvauti įvairių verslo sektorių atstovus, kuriems aktuali Turkijos rinka (tiek eksportuojančias, tiek importuojančias ar verslo plėtrą planuojančias įmones, verslo asociacijas).

Vietų skaičius ribotas. Galutinė registracija vykdoma iki rugpjūčio 19 d. užpildant anketą ir sumokėjus avansą: Registracija į verslo misiją į Turkiją

Orientacinė verslo misijos kaina 1100-1200 Eur. Galutinė kaina bus patikslinta, kai bus patvirtintas galutinis dalyvių skaičius ir suderinus priėmimus bei b2b renginius. Į kainą įskaičiuota skrydžiai Vilnius-Stambulas-Ankara ir Stambulas-Vilnius, apgyvendinimas, pervežimai Stambule ir Ankara-Stambulas, dalinis maitinimas renginių metu,  b2b organizavimo išlaidos.

PASTABA: Šiuo metu esame rezervavę skrydžius ir apgyvendinimą Ankaroje ir Stambule.

Iki rugpjūčio 15 d. prašome apmokėti avansą 800 Eur į Vilniaus PPAR sąskaitą skrydžio bilietų ir apgyvendinimo rezervacijoms užtikrinti. Po rugpjūčio 16 d. skrydžių bilietai gali brangti.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI
Įmonės kodas: 110067639
PVM kodas: LT100676314
Banko rekvizitai: A/s LT19 7044 0600 0030 8798, AB SEB bankas
Paskirtis: Avansinis mokėjimas už verslo misiją į Turkiją

Jei turite klausimų,  kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę,  el. p.:  deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.