Verslo kontaktų renginys “The Nordic Organic & Natural Matchmaking” Malmėje

Skandinavai daugelio, su sveiku gyvenimo būdu, susijusių dalykų kūrėjai. Maitinimasis sveikais produktais, laiko leidimas ir sportas gryname ore, jaukumo puoselėjimas, labiau žinomas dar kaip ir „hygge“, o galų gale ir pats interjeras, kurį dažniausiai apibūdinam, tiesiog skandinavišku –  minimalistinis, lengvas ir subalansuotas. Taigi kodėl nepasimokyti ir nebendradarbiauti su tais, kurie yra tikri savo sričių entuziastai ir profesionalai. Dalyvaukite lapkričio 14-15 d. Malmės mieste Švedijoje vyksiančiame tarptautiniame verslo kontaktų renginyje “The Nordic Organic & Natural Matchmaking”, kuris vyks tarptautinių parodų „Nordic Organic Food Fair“ ir „Natural Products Scandinavia“ metu. Parodose galima susitikti daugiau nei 500 maisto ir gėrimų, eko-namų, kosmetikos, grožio ir natūralaus sveikatinimo produktų tiekėjų iš 50 šalių.

Parodos laikomos svarbiausiais renginiais, Šiaurės regione, natūralių produktų industrijoje veikiančioms įmonėms.

Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) partneriai Švedijoje – Almi Företagspartner Jönköping AB drauge Enterprise Europe Network priklausančiomis organizacijomis kitose šalyse.

Renginys skirtas ekologiško maisto ir gėrimų bei sveikos gyvensenos, mitybos, natūralaus grožio ir priežiūros priemonių sektoriaus įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje. Renginio lankstinukas anglų kalba.

Registracija iki š.m. spalio 31 d.

Susitikimų pasirinkimas š.m. spalio 1 d. – lapkričio 4 d. Šiame renginyje tik pirkėjai galės inicijuoti susitikimus su gamintojais, patvirtinus susitikimą lapkričio 5 d. bus atsiųstas Jūsų individualių susitikimų grafikas.

Susitikimai su įmonėmis vyks š.m. lapkričio 14-15 d. (vieno susitikimo trukmė-25 min.)

 

Renginio kalba: anglų.

Renginio vieta: Malmömässan Exhibition & Congress Centre (adresas Mässgatan 6, 215 32 Malmö www.malmomassan.se )

Išsami informacija apie renginį ir registracija tinklalapyje:

https://nordic-organic-natural-matchmaking.b2match.io/home

SVARBU: DALYVAVIMAS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE YRA NEMOKAMAS, TAČIAU NEATVYKUS Į SUSITIKIMUS BUS TAIKOMAS 100 EUR MOKESTIS.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į Europos įmonių tinklą, veikiantį Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tel. +370 618 39095 ir 8-5 2135450 arba el. paštu: marijus.muralis@cci.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti.