Verslo kontaktų renginys ir Modefabriek paroda Amsterdame

2019 m. sausio 20-21 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo Lietuvos įmonių dalyvavimą verslo kontaktų renginyje „EU FashionMatch“ Amsterdame, skirtą mados sektoriui. B2B susitkimai vyko tarptautinės parodos Modefabriek metu.

Tarptautinio verslo kontaktų renginio tikslas – padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms, dirbančioms mados ir tekstilės srityse, rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes.

Dalyvauti kontaktų renginyje užsiregistravo daugiau nei 200 dalyvių iš 25 šalių.  Lietuvą atstovavo įmonės  iš Alytaus, Kauno ir Vilniaus: UAB Textera – naujai įkurta drabužių gamybos įmonė, teikianti kokybiškas mados, laisvalaikio ir sporto drabužių siuvimo paslaugas (https://www.facebook.com/TexTeraUAB/), UAB Balticum Virtus, atstovaujanti apatinio trikotažo prekinį ženklą Fearless and Fun Lingerie ir kurianti privačias kolekcijas (https://www.faflingerie.com/), MB Pakabos namai, kurianti prekinio ženklo Pakaba House išskirtines rankines (http://pakabahouse.com/).

Oksana Pavlova, Pakaba House prekinio ženklo įkūrėja, pasidžiaugė, kad „B2B susitikimai Amsterdame praėjo sklandžiai, tikrai gavome vertingų kontaktų, su kuriais jau užmezgėme ryšį ir tikimės pradėti bendradarbiauti. Taipogi susipažinome ir su agentais, kurie domisi išskirtiniais prekių ženklais“.

O UAB Textera nuoširdžiai dėkojo Rūmams už informaciją ir galimybę dalyvauti EU FashionMatch.

„Vizitas buvo tikrai labai sėkmingas, turėjome 14 susitikimų. Klientai buvo labai pozityviai nusiteikę ir linkę bendradarbiauti. Viskas priklausys nuo mūsų, kaip atliksime namų darbus. Gavome užduotis ir dabar ieškome, skaičiuojame bei ruošiame pasiūlymus“, – pakomentavo iš kontaktų renginio sugrįžus įmonės direktorė Ramunė Žemėnienė.

Kartu su Lietuvos įmonėmis į Amsterdamą vyko bei susitikimus koordinavo Rūmų eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.

Enterprise Europe Network partneriams Nyderlanduose organizuojant 8-ąjį verslo kontaktų renginį „EU FashionMatch“ Amsterdame, Vilniaus Rūmai prisidėjo jį ko-organizuojant.

Apie renginius daugiau:

EU FashionMatch 8.0 @ Modefabriek https://fashionmatch-8thedition.b2match.io/

Parodos Modefabriek tinklalapis https://www.modefabriek.nl/en/

 

Šaltinis: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai