Verslo kontaktų renginiai: kas tai ir kokias galimybes jie atneša verslui?

Neatsiejama verslo kūrimo ir plėtros procesų dalis – nuolatinis naujų pažinčių mezgimas. Galimybių rasti bendraminčių ir potencialių partnerių yra daugybė: nuo pertraukos metu užsimezgusių pokalbių prie kavos iki iš anksto suplanuotų individualių verslo susitikimų tarptautinių konferencijų metu.

Statistika rodo, jog 70 proc. atvejų tinklaveika verslo atstovams suteikia naujų galimybių. Nesvarbu, ar tai būtų klientų, verslo partnerių, konsorciumo narių projektų įgyvendinimui paieška, ar elementarus įmonės viešumo didinimas – akivaizdu, jog bendradarbiavimas su pramonės atstovais dažnu atveju atneša teigiamų rezultatų.

Verslo kontaktų renginiai 

Viena iš vietų, kurioje plėtojami nauji verslo ryšiai – B2B tinklaveikos arba kitaip, verslo kontaktų renginiai.  Dažniausiai jie vyksta tarptautinių konferencijų ar parodų metu ir pateikiami kaip papildoma reali galimybė rasti verslo partnerių. Verslo kontaktų renginiai paprastai organizuojami konkrečia tema, todėl iš anksto užsiregistravę renginiui dalyviai turi galimybę susiplanuoti individualius susitikimus su jiems aktualiais tam tikro sektoriaus atstovais.

Verslo kontaktų renginių organizavimas – viena iš Enterprise Europe Network (EEN) stiprybių. Nuolat besipildantis renginių sąrašas suteikia galimybę pasirinkti aktualiausią variantą bei patogiausią būdą dalyvauti individualiuose susitikimuose. Vis daugiau tarpininkavimo renginių pastaruoju metu vyksta nuotoliniu arba hibridiniu būdu, todėl naudingus partnerystės ryšius dalyviai gali užmegzti net neiškėlę kojos iš namų.

Dalyvių registracijai bei virtualiems susitikimams Enterprise Europe Network naudoja visame pasaulyje puikiai žinomą renginių ir bendruomenių valdymo internetinę platformą „b2match”. Ji suteikia galimybę su renginio dalyviais susipažinti iš anksto: visi užsiregistravusieji trumpai pristato atstovaujamą įmonę, internetinėje platformoje pateikdami bendradarbiavimo užklausą. Tai leidžia iš anksto sužinoti daugiau informacijos apie renginio dalyvius ir tinkamai pasirinkti juos individualiems susitikimams.

EEN Lietuva skatina įmonių dalyvavimą B2B tarpininkavimo renginiuose

Nesunku pritarti, jog Enterprise Europe Network organizuojami verslo kontaktų renginiai – puiki galimybė Lietuvos įmonėms plėsti verslą, užmezgant naudingus partnerystės ryšius. EEN Lietuva internetinėje svetainėje reguliariai skelbiami artimiausiu metu įvyksiantys renginiai, kuriuose dažnu atveju galima dalyvauti ne tik nemokamai, tačiau ir virtualiai – belieka tik užsiregistruoti ir savo dienotvarkėje rasti laisvo laiko keletui susitikimų. Na, o jei domina gyvas dalyvavimas konferencijoje bei jos metu vykstančiame tarpininkavimo renginyje užsienyje, EEN Lietuva, užsiregistravusiems į B2B renginį, neretai suteikia nemokamą konferencijos dalyvio bilietą.

Nuo pat Enterprise Europe Network įkūrimo 2008-aisiais buvo surengta apie 2 400 verslo kontaktų renginių/misijų, kuriuose dalyvavo beveik 35 000 klientų. Tokie rezultatai tik patvirtina, jog galimybių užmegzti naudingų verslo santykių yra tikrai daug, o iniciatyvūs verslo atstovai sėkmingai jomis naudojasi.

Statistika rodo, jog 70 proc. atvejų tinklaveika verslo atstovams suteikia naujų galimybių. Nesvarbu, ar tai būtų klientų, verslo partnerių, konsorciumo narių projektų įgyvendinimui paieška, ar elementarus įmonės viešumo didinimas – akivaizdu, jog bendradarbiavimas su pramonės atstovais dažnu atveju atneša teigiamų rezultatų.

Viena iš vietų, kurioje plėtojami nauji verslo ryšiai – B2B tinklaveikos arba kitaip, verslo kontaktų renginiai, o jų organizavimas yra Enterprise Europe Network stiprybė.

Nuolat besipildantis renginių sąrašas EEN Lietuva tinklapyje suteikia galimybę pasirinkti aktualiausią variantą bei patogiausią būdą dalyvauti individualiuose susitikimuose. Vis daugiau tarpininkavimo renginių pastaruoju metu vyksta nuotoliniu arba hibridiniu būdu, todėl naudingus partnerystės ryšius dalyviai gali užmegzti net neiškėlę kojos iš namų.

 

3 žingsniai, kaip užsiregistruoti į jums aktualų renginį – galerijoje apačioje.