Verslo konsultacijos Tauragės regiono įmonėms „Skaitmenizacija: iššūkiai ir galimybės verslui“

Gegužės 8 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) Tauragėje surengė verslo konsultacijas Tauragės regiono įmonėms  „Skaitmenizacija: iššūkiai ir galimybės verslui“.

Renginio metu verslo atstovams buvo pristatytos verslo procesų skaitmenizavimo galimybės, kibernetinė sauga skaitmeninės transformacijos procese bei dirbtinis intelektas ir jo poveikis verslui. Pranešėjai pristatė skaitmenines galimybes bei naudingus sprendimus, padedančius veikti efektyviau ir taip pasiekti norimų veiklos rezultatų.

Renginyje pranešimus skaitė rūmų nariai: Vaidas Velykis (MB „EROBOTAI“ direktorius), Giedrius Delininkaitis, (MB „IT Skyrius“ direktorius), Dinas Geisleris (UAB „Effectus LT“ direktorius).

Pasak renginio pranešėjų, įmonėms itin svarbu ne tik žinoti apie verslo optimizavimo galimybes, tačiau tai įgyvendinti praktiškai ir skirtingose įmonės grandyse. Norint išlaikyti bei didinti konkurencingumą rinkoje, įmonės negali „bėgti“ nuo skaitmeninių naujovių. Priešingai – sėkminga įmonės veiklos plėtra jau nebeatsiejama nuo skaitmeninių sprendimų integravimo jos veikloje. Tačiau kartu pabrėžta, jog su skaitmeninėmis galimybėmis negalima pamiršti jų keliamų grėsmių, kurioms įmonės privalo būti pasiruošusios iš anksto.

Renginyje dalyvavo 32 verslo įmonių atstovai.