Verslas Malaizijoje ir kaip apsaugoti intelektinės nuosavybės teises

Europos komisija kviečia mažas ir vidutines įmones dalyvauti mokymuose, skirtuose norintiems kurti ar plėsti savo verslą Malaizijoje. Šie mokymai tiks įmonėms, kurios dar tik domisi verslo plėtros galimybėmis Malaizijoje bei įmonėms, kurios jau pradėję verslą šioje šalyje.

Prieš pradedant veiklą užsienio šalyje svarbu žinoti apie skirtingus tos šalies įstatymus. Verslo savininkams būtina skirti laiko suprasti, kokie yra šie įstatymai ir kaip jie veikia jūsų verslą.

Internetinius mokymus sudarys dvi dalys. Pirmajame seminare bus kalbama apie įmonių steigimą, mokesčius, paskatas ir leidimus dirbti, o antrajame bus aptarti naujausi Malaizijoje taikomi intelektinės nuosavybės įstatymai ir reglamentai.

Pagrindinis šių mokymų tikslas – paskatinti Europos Sąjungos mažas ir vidutines įmones užsiimti verslu Malaizijoje, suteikti joms patarimų ir žinių, kurios bus reikalingos bei padės suprasti kaip apsaugoti jūsų nematerialų turtą. Mokymų metu dalyviams bus pateikta pagrindinė intelektinės nuosavybės teisių (INT) apžvalga Malaizijoje, taip pat įvadas į Malaizijos INT apsaugos teisinę bazę. Be to, mokymuose taip pat bus pateikta informacija, kaip įregistruoti savo įmonės intelektinės nuosavybės teises, siekiant apsaugoti jas nuo trečiųjų šalių pažeidimų.

Dalyviai taip pat sužinos, kaip atpažinti galimus jų intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus, kaip šiems pažeidimams užkirsti kelią ir kaip prireikus juos apginti.

Daugiau informacijos apie renginį, programą ir registraciją rasite ČIA.