Vakar Vilniuje vykusiame seminare įmonėms buvo pristatytos dalyvavimo ES programose galimybės

Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) vakar organizavo seminarą tema „ES programos bei priemonės tarptautinei įmonių plėtrai ir inovacijų kūrimui“.

Seminaro dalyviai buvo supažindinti su Enterprise Europe Network ir įmonėms teikiamomis nemokamomis paslaugomis bei galimybe naudotis verslo bendradarbiavimo duomenų baze, kurios pagalba galima surasti partnerių užsienyje verslo ir technologiniam bendradarbiavimui bei dalyvavimui tarptautinėse ES programose. MITA atstovai pristatė verslo įmonėms aktualias programas „Horizontas 2020“, „Eurostars 2“ bei „Inovaciniai čekiai“, supažindino su paraiškų teikimo sąlygomis bei keliamais reikalavimais ir vertinimo kriterijais.

Renginyje dalyvavo 27 įmonių, universitetų, asociacijų atstovai. Dalyviai aktyviai domėjosi ES programų reikalavimais, paraiškų pildymo ir pateikimo reikalavimais. Daugiausia klausimų buvo pateikta apie priemonę „Inovaciniai čekiai“, pagal kurią paraiškos priimamos iki š. m. kovo 16 d. 16:00 val.

Pranešimai:

Bendradarbiavimo partnerių paieška užsienyje: verslui, technologijų perdavimui bei dalyvavimui MTEP
Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis

„Horizontas 2020“ programa: galimybių įvairovė
MITA MTEP ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Anzelma Ūselienė

„Eurostars 2“ – ateities perspektyvos
MITA vyriausioji specialistė Daiva Keršienė

Ką turi žinoti verslas, norėdamas pasinaudoti priemone „Inovaciniai čekiai“
MITA Visuotinės dotacijos skyriaus vedėjas Mantas Biekša