Uždaroji akcinė bendrovė „Dizva“ tobulina savo gaminius

Unikali ir tobulėjanti priekabų gamintoja, nuolat turinti inovatyvių sprendimų individualiems kliento poreikiams patenkinti Lietuvoje veikianti įmonė „Dizva“ vykdydama tarptautinių vystymo partnerių paieškos projektą pagal Inoconnect priemonę, kurios tikslas, dalyvaujant užsienyje vykstančiuose tiksliniuose verslo renginiuose rasti vystymo partnerius ir su jais užmegzti glaudžius bendradarbiavimo santykius siekiant vykdyti bendras veiklas dalyvaujant tarptautinėse programose kuriant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos iniciatyvas dalyvavo dviejuose renginiuose.

Renginyje Å Pitch – Do Good, Do Business. International Business & Matchmaking Event for Value Based Business įmonė dalyvavo verslo susitikimuose su transporto bei medžiagų technologijų vystytojais bei naudotojais. Įmonė siekė rasti potencialių verslo bei vystymo partnerių ir taip užtikrinti sėkmingą įmonės ateities veiklos perspektyvą.

International Matchmaking Event – Successful in Slovenia 2019 metu įmonė susitiko su transporto bei medžiagų technologijų vystytojais. Susitikimų metu įmonė sėkmingai pristatė savo vystomas technologijas skirtas transportinių priekabų vystymui užtikrinant jų funkcionalumą, optimalumą bei naudojimo patogumą. Ypatingas dėmesys šiame renginyje buvo skirtas partneriams vystantiems konstrukcines medžiagas, kurios padeda optimizuoti gaminio svorį. Susitikimų metu įmonės siekis buvo užmegzti ilgalaikės partnerystės santykius su technologijų vystytojais ir jiems tai pavyko.