UAB „ProDJ“apsilankius tarptautinėje technologijų parodoje „ISE“ rado verslo partnerius iš Portugalijos

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, UAB „ProDJ“, dirbantis renginių aptarnavimo srityje, užsiimantis įrangos, skirtos renginių garsui ir apšvietimui nuoma, dalyvavo Klaipėdos rūmų, kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Ispanijos organizuotoje verslo misijoje į Barseloną. UAB „ProDJ“ įmonės atstovui apsilankius tarptautinėje technologijų parodoje „ISE“, bendrovė netrukus rado naujus bendradarbiavimo partnerius iš Portugalijos.

Pirmoji pažintis ir pasikeitimas kontaktais su potencialiais partneriais iš Portugalijos įvyko šių metų vasarį parodoje Barselonoje, į kurią kartu su Klaipėdos rūmais vyko 7 įmonių atstovai iš visos Lietuvos, tarp jų ir rūmų nario – UAB „ProDj“ atstovas.

Portugalijos įmonė aptarnavo gegužę Kaune vykusį Eurolygos finalo ketverto renginį bei fanų zonos renginius. Prieš atsiunčiant į Lietuvą visą renginio aptarnavimui reikalingą garso ir apšvietimo įrangą, buvo išsiaiškinta, kad Portugalijoje liko renginiui reikalingos įrangos dalis. Tuomet ir buvo prisimintas vienintelis kontaktas Lietuvoje, kuris dirba toje pačioje renginių aptarnavimo srityje – UAB „ProDJ“, parsivežtas iš technologijų parodos „ISE“.

Klaipėdiečiai pasirašė paslaugų teikimo sutartį ir išnuomavo trūkstamą įrangą įmonei iš Portugalijos bei tuo pat metu prisidėjo prie vienos didžiausių krepšinio švenčių organizavimo. Įmonė pademonstravo savo profesionalumą ir greitą reakciją į iškilusią nenumatytą situaciją.

Kaip teigia UAB „ProDJ“ vadovas Dovydas Bajoras, nors kartais gali atrodyti, kad dalyvavimas verslo misijose, parodose naudos tuo metu ir nesuteikia, tačiau tai yra investicija, įdirbis ateičiai, kuris anksčiau ar vėliau pasiteisina.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose dirbantys Enterprise Europe Network specialistai, atsižvelgdami į regiono įmonių pageidavimus, kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš užsienio šalių rengia verslo misijas, verslo kontaktų renginius ir teikia naujausius ir aktualiausius verslo pasiūlymus Lietuvos įmonėms, siekiant rasti naujus bendradarbiavimo partnerius užsienio rinkose.

Nuotrauka: Tolga Adanali, 2023 Euroleague Basketball