UAB „Gamybos valdymas“ tikisi išplėsti savo technologijų rinkas

Lietuvoje veikianti įmonė, dirbanti gamybos ir tiekimo procesų efektyvumo didinimo srityje UAB „Gamybos valdymas“ vykdydama tarptautinių vystymo partnerių paieškos projektą pagal Inoconnect priemonę, kurios tikslas, dalyvaujant užsienyje vykstančiuose tiksliniuose verslo renginiuose rasti vystymo partnerius ir su jais užmegzti glaudžius bendradarbiavimo santykius siekiant vykdyti bendras veiklas dalyvaujant tarptautinėse programose kuriant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos iniciatyvas dalyvavo jau keturiuose renginiuose.

Įmonė Lvove, Ukrainoje vykusiame renginyje Matchmaking Event „Innovation – 2019“ for Techparks and start-ups dalyvavo verslo susitikimuose informacinių technologijų vystytojais, bei naudotojais siekiant rasti potencialių verslo bei vystymo partnerių užtikrinant sėkmingą įmonės ateities veiklos perspektyvą. Renginys pritraukė įvairaus spektro vystytojus ir vidurio ir rytų Europos susitikimui bei potencialių bendradarbiavimo galimybių aptarimui, todėl sėkmingų susitikimų metu buvo pasiektas naudingų verslo kontaktų užmezgimas, leisiantis užtikrinti tikslinę plėtrą į vietinę rinką.

Renginio Outgoing Lithuanian company mission to Agroexpo, kuris vyko Tbilisyje, Sakartvele metu įmonė pristatė savo vystomas technologijas, bei gaminius. Taip pat dalyvavo verslo susitikimuose su programinės įrangos technologijų vystytojais siekiant rasti potencialių verslo bei vystymo partnerių užtikrinant sėkmingą įmonės ateities veiklos perspektyvą. Sėkmingų susitikimų metu buvo pasiektas naudingų verslo kontaktų užmezgimas, kurio pasekoje tikimasi išplėsti savo technologijų, bei produkto rinką į pietryčių Europos šalis.

Įmonė savo vystomas technologijas, bei gaminius pristatė European Utility Week 2019 – BtoB meetings, kuris vyko Paryžiuje, Prancūzijoje. Įmonė dalyvavo verslo susitikimuose su programinės įrangos technologijų vystytojais ir užmezgė ryšius su partneriais Belgijoje bei Olandijoje. O po lapkričio mėnesį Rygoje vykusio renginio Outgoing multi-sector company mission to Tech Industry 2019 įmonė pasirašė bendradarbiavimo susitarimus su partneriais Latvijoje bei Skandinavijoje ir su jais ketina vystyti bendras veiklas.